banner129

Yaşlı hastaları unutmadı

ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Lakadamyalı, Dünya Yaşlılar Günü'nde yaşlı hastaları ziyaret etti ve evde sağlık hizmetleri hakkında kendilerine ve yakınlarına bilgi verdi. 

Yaşlı hastaları unutmadı

ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı ve yönetim birimi  'Dünya Yaşlılar Günü' kapsamında hastanede yatarak tedavi gören yaşlı hastaları ziyaret etti. Başhekim Prof. Dr. Lakadamyalı, yaşlı hastaların hem gününü kutladı hem de evde sağlık hizmetleri hakkında kendilerine ve yakınlarına bilgi verdi. 
'YAŞLILARIMIZA ÖNEM VERİYORUZ'
Yaşlı insanlarımızın, kültürü ve değerleri yarınlara taşımayı sağlayan en değerli varlıklar olduğunun altını çizen Başhekim Hüseyin Lakadamyalı, "Onlar bizim geçmişle geleceğimiz arasında köprü görevi üstlenmektedirler. Hastane yönetimi olarak bizler  insan odaklı hizmet anlayışını kendimize ilke edindik. Bu çerçevede her hastamız gibi değerli büyüklerimize de ayrı bir önem vermekte bizlere bıraktıkları yarınlar için saygı duymaktayız. Bütün yaşlı hastalarımızın ve yaşlılarımızın ellerinden öper ‘Dünya Yaşlılar Gününü’ kutlarım “dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2019, 17:34
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107