banner129

’19 İlçede bir bütün olduk’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, düzenlediği Seçim Değerlendirme Toplantısında, CHP ve İYİ Parti’nin il başkanları, milletvekilleri, belediye başkan adayları, ilçe başkanları ile bir araya geldi. Toplantıya, Alanya Belediye Başkan Adayı Sönmez, İYİ Parti İlçe Başkanı Apaydın ve CHP İlçe Başkanı Çorbacı da katıldı.

’19 İlçede bir bütün olduk’
 Burcu MUTLU

Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve İYİ Parti'nin belediye başkan adaylarıyla bir araya geldi. Böceğin ev sahipliğindeki Seçim Değerlendirme Toplantısı’na İYİ Parti Alanya Belediye Başkan adayı Abdullah Sönmez ile İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın ve Cumhuriyet Halk Partisi Alanya İlçe Başkanı Sefa Çorbacı da katıldı. Toplantıyla ile ilgili konuşan Sönmez, “CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek'in düzenlediği istişare toplantısına İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın ve CHP İlçe Başkanı Sefa Çorbacı ile katılım sağladık. Aldığımız kararların Antalya'mıza ve Alanya'mıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

‘BİZ BUGÜNE KADAR KİMSEYİ ÖTEKİLEŞTİRMEDİK’

Öte yandan toplantıda konuşan Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Böcek, “Biz bugüne kadar kimseyi ötekileştirmedik. 25 yıllık siyasi hayatımda, bugüne kadar kimseyle kurum kuruluşlarla kavga etmeden 19 ilçede en yüksek oyla seçilerek bugünlere geldik. Biz zaten ittifakla bugünlere geldik. Planlı, kurallı, kimlikli kent için geliyoruz” dedi.

Saha çalışmalarına tam kadro olarak 14 Şubat Sevgililer Gününde başladıklarına dikkat çeken Muhittin Böcek, “Bugün bir aşkla sevgiyle başladık. Öncelikle Sevgililer Gününüz kutlu olsun. Antalya’mız da mutlu olsun. Bir tarafımda CHP bir tarafımda İYİ Parti, Allah bu birlikteliği bozmasın” dedi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e aday gösterildiğinden dolayı teşekkür ederek sözlerine devam eden Böcek, Antalya’nın 19 ilçesindeki adaylara da başarılar dilediğini söyledi.

Konuşmaların ardından toplantının devamı basına kapalı olarak gerçekleştirildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 15:46
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107