banner84

AK Parti delege seçimi tamamladı

AK Parti Alanya İlçe Teşkilatının delege seçimlerini tamamlandı. Üyeler batıda Avsalllar, İncekum ve Okurcalar’da kurulan sandıklarda oy kullanırken merkez mahallelerde ise ilçe teşkilatında oy kullandı.

AK Parti delege seçimi tamamladı

Özgür YILMAZ

Adalet ve Kalkınma Partisi’nde (AK Parti) kongre takvimi çerçevesinde Alanya’da geçen hafta başlayan delege seçimleri sona erdi. Delege seçimlerine doğu mahaller ile başlayan AK Parti İlçe batıda Avsalllar, İncekum, Okurcalar ve Alanya merkez mahallerin delegelerin tespiti için üyelerin önüne sandık koydu. Merkezde yapılan seçimlere Alanya eski belediye başkanı Hasan Sipahioğlu’da katılarak oy kullandı. Katılımın yoğun olduğu seçimde, ilçe başkanı Mustafa Toklu, oy vermek için ilçe teşkilatına gelenlere yakın ilgi gösterdi.

Kırsal mahallerde ise mahalle temsilcileri delege olacağından sandık konulmadı.  Daha önce belediye başkanlığı, belediye meclis üyeliği, il genel meclis üyeliği, ilçe başkanlığı, yönetim kurulu üyeliği ve mahalle başkanlığı yapan isimleri delege listesinde yer aldı.

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, üyelerin delege seçimleri için gösterdiği katılımdan memnun olduklarını söyleyerek tüm kademelerde görev yapanlara da teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2019, 19:39
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107