banner84

AK Parti'den Çevreyolu atağı

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve Alanya Belediye Meclis Üyesi Ali Rıza Kayacı, çevreyolunun ikinci etabının hızlanması ile ilgili görüşme gerçekleştirdiler.

AK Parti'den Çevreyolu atağı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu beraberinde Alanya Belediye Meclis Üyesi Ali Rıza Kayacı ile birlikte Karayolları Bölge Müdürü Arif Çobanoğlu ile bir görüşme gerçekleştirdi. 
HIZLANDIRMA GİRİŞİMİ
Başkan Toklu ve Meclis Üyesi Kayacı, çevre yolunun ikinci etabında yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldılar. Bölge Müdürü Arif Çobanoğlu, çevre yolu ile ilgili çalışmaların büyük bir titizlikle yürütüldüğünü belirtti. Yapılan görüşmeler doğrultusunda Alanya çevreyolu ikinci etabı ile ilgili süreç değerlendirilip, yapılacak çalışmaların hızlanması adına girişimlerde bulunuldu.
'EN KISA SÜREDE'
Başkan Toklu görüşmeyi değerlendirerek, “Karayolları Bölge Müdürümüz Arif Çobanoğlu ile verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Alanya’nın dört gözle beklediği çevre yolunun ikinci etabının çalışmalarının hızlandırılması ve bir an önce tamamlanması için gerekli görüşmeleri gerçekleştirdik. İnşallah en kısa sürede çalışmaları tamamlayacak ve bu yolu Alanya ve bölge halkımıza kazandıracağız.” diye konuştu. Başkan Toklu çevre yolunun ilk etabında ve ikinci etabında büyük destekleri olan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Antalya milletvekillerine teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2020, 20:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107