banner84

AK Parti İl Başkanı Sümer'den 29 Ekim Mesajı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınlayan AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, Türkiye Cumhuriyeti'nin 92 yıllık tarihi boyunca bir çok zorluktan geçmesine rağmen hep dimdik ayakta kalmayı başardığını söyledi.

 AK Parti İl Başkanı Sümer'den 29 Ekim Mesajı
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınlayan AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, Türkiye Cumhuriyeti'nin 92 yıllık tarihi boyunca bir çok zorluktan geçmesine rağmen hep dimdik ayakta kalmayı başardığını söyledi. Sümer, "Ülkemiz, birlik ve beraberliğini koruyarak Cumhuriyetimizi daha da yüceltecektir" dedi. 


Bugün, geçmişte olduğu gibi yine Türk Milleti'nin  birlik ve beraberliğini bozarak ülkeyi kaosa sürüklemek isteyenler olduğuna dikkat çeken Sümer, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Türk Milleti savaşlara, ekonomik zorluklara, darbelere ve teröre rağmen her zaman ulus bilincini korumayı başarmış, birlik ve beraberlik duygusuyla hareket ederek bugünlere ulaşmıştır.

AK Parti iktidarı döneminde ülkemiz Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün muasır medeniyetler seviyesine ulaşma hedefini gerçekleştirmek için var gücüyle çalışmış, ülkemiz; ekonomide, sanayide, teknolojide, sağlıkta, eğitimde, bilimde ve daha bir çok alanda yapılan yatırımlarla gücünü ve büyüklüğünü dünyaya göstermiştir. 

Bugün de tıpkı geçmişte olduğu gibi Türkiye'nin büyümesinden, kendine kendine yeter hale gelmesinden korkan odaklar, ülkemizin önünü kesmeye ve bir kaos ortamına sürüklemeye çalışmaktadır. Ancak unutulmamalıdır ki, birlik ve beraberliğimizi bozmaya hiç bir güç yetmeyecektir. Her şeyini kaybetmiş bir ulusun yeniden dirilişinin destanı olan Türkiye Cumhuriyeti ilelebet yaşayacaktır. Cumhuriyetimize sahip çıkmak hepimizin görevidir. 

Ülke olarak içinden geçtiğimiz bu zor dönemden, birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek çıkacağımıza ve daha güçlü bir Türkiye için el ele vereceğimize inanıyorum.  

2023'te Cumhuriyetimizin 100. yılında çok daha güçlü, hedeflerine adım adım yaklaşmış  bir Türkiye inşa edeceğimize olan inançla tüm Antalyalı hemşehrilerimizin ve Milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyorum. "Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2015, 13:44

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner107