banner129

AK Parti mecliste sürpriz isimlere yer verecek

Alanya Gazeteciler Cemiyeti'ni kahvaltıda ağırlayan AK Parti İlçe Başkanı Toklu, 31 Mart yerel seçimlerinde belediye meclis listelerinde sürpriz isimlerin olacağını söyledi

AK Parti mecliste sürpriz isimlere yer verecek
Mevlüt UYGUR
Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Teşkilatı'nın yeni binasına hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaretçilerini kahvaltıda ağırlayan İlçe Başkanı Mustafa Toklu,  ziyaretçileri ile gündeme ilişkin bol bol sohbet etti. Ziyarete ilişkin bir açıklamada bulunan Toklu, "Bugün AGC'nin kıymetli başkanı ve yönetim kurulu üyeleri teşkilatımızı ziyaret ettiler. Kendilerine bu nazik ziyaretleri için bir kez daha teşekkür ediyoruz. Alanya basını her zaman çoğu ilden güçlü bir yapıya sahiptir. Biz Alanya basınının gücünü ve toplumdaki farkındalığını çok iyi biliyoruz. Topluma doğru haberi ulaştırma adına başarılı çalışmalara imza atıyorlar. Biz bir kez da hem toplumu aydınlattıkları hem de yapılan hizmetler ve siyasilerin fikirlerini vatandaşlara ulaşma noktasına bize destek verdikleri için teşekkür ediyoruz" dedi.
MECLİSTE LİSTELER NASIL ŞEKİLLENECEK?
31 Mart yerel seçimlerinde belediye meclis listelerinin nasıl şekilleneceği ve Cumhur İttifakı kapsamında MHP ile ortak liste mi yoksa ayrı liste mi oluşturulması konusunda da açıklamada bulunan Toklu, "Meclisin nasıl şekilleneceği ile ilgili genel merkezimizden henüz bizlere bir açıklama gelmedi. Ama biz her 2 ihtimali değerlendirerek meclis üyesi çalışmalarını sürdürmekteyiz. Meclis listesini oluştururken hem partimizin hem de toplumun beklediği kriterleri göz önüne alıyoruz. Listede kadın-erkek eşikliği ve gençlik noktasında liste oluşturmak ve toplumun hem meslek anlamında bir katım kriterlere dikkat ederek en iyi listeyi Alanyalı vatandaşlarımızla buluşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Genel merkezimizden gelecek talimat doğrultusunda listenin ayrı mı olacak yoksa birleşik mi olacak son hafta içerisinde şekillendireceğiz. Yine listemizde AK Parti ilçe teşkilatı olarak Alanya'mıza en iyi hizmeti verebil adına bir takım çalışmalarımız oldu, listeyle ilgili. İnşallah sürpriz isimlere de listemizde yer verip en iyi hizmeti getirmek için üzerimize düşeni yapacağız" diye konuştu. 
Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2019, 18:18
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107