banner129

AK Parti'de erken seçim alarmı

AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, "Mahalle temsilcilerimiz sürekli dinamik ve seçime hazır olması gerekir" dedi.

AK Parti'de erken seçim alarmı

GAZİPAŞA'DAN Kaş'a kadar 909 mahalledeki AK Parti temsilcisine yönelik ziyaretlerine devam eden AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, Kemer ilçesindeki Göynük, Aslanbucak, Kuzdere, Merkez, Kiriş, Çamyuva ve Yeni Mahalle temsilcileri ve yönetimlerini ziyaret etti.

Mahalle temsilcileri ile seçim sonrası değerlendirme yapan İl Başkanı Sümer, ilçenin sorunları ve yapılması gereken çalışmalarla ilgili de görüş alışverişinde bulundu. Mahalle temsilcilerine AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun selamlarını ileten İl Başkanı Sümer, Başbakan Davutoğlu’nun seçimde Antalya’daki 19 ilçeden 16’sından birinci parti olmamızdan ve son seçime göre oyumuzu yüzde 33’ten yüzde 37’ye çıkarmamızdan memnun olduğunu söyledi.

Mahalle başkanlarının yarın seçim olacakmış gibi çalışmaları gerektiğini belirten Sümer, “Biz zaferden değil, seferden sorumluyuz. Millete hizmet yolunda çıktığımız bu seferde elimizden gelenin en iyisini yapmak zorundayız. Bu yolda en büyük görev de mahalle temsilcilerimiz ve yönetimlerine düşüyor. İl ve İlçe teşkilatlarımız başta olmak üzere, kadın ve gençlik kollarımız, mahalle temsilcilerimiz sürekli dinamik ve seçime hazır olması gerekir. Rehavete kapılmamalıyız” dedi.

İl Başkan Yardımcısı Eşref Ural, Yönetim Kurulu Üyesi Dursun Özdemir ve İlçe Başkanı Ferruh Derin’in de bulunduğu ziyarette, İl Başkanı Rıza Sümer, Kemer esnafını da ziyaret etti. Kemer esnafı ile sohbet eden Sümer, Öz Kemer ve Kiriş Taksi duraklarında taksicilerle uzun süre sohbet etti. Taksicilerin sorunlarını dinleyen Sümer, sorunların çözümü için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2015, 11:27
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107