banner84

AK Parti’de işlem tamam

AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı'nda yeni yürütüme kurulu görev dağılımı gerçekleştirdi. Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı'na daha önce Mali İşler Başkanlığını yürüten Hüseyin Uçkaya’nın getirildiği yürütmede ilçe başkanı Mustafa Toklu, Yerel Yönetimler Başkanlığı'na ise Ferit Yücel Ergün’ün görevlendirildiğini açıkladı.

AK Parti’de işlem tamam

Adalet ve Kalkınma Partisi'nin (AK Parti) Alanya 6'ncı Olağan Genel Kurulu'nun ardından oluşturulan görev dağılımında değişikliğe gidildi. Yeni görev dağılımıyla ilgili açıklama yapan İlçe Başkanı Mustafa Toklu, "AK Parti İlçe Teşkilatımızda iki yönetim kurulu üyemiz istifa ederek meclis üyesi olmuştu. 31 Mart yerel seçimleri sonrasında da hem yönetimi tekrar şekillendirme hem de yürütme kurulunu oluşturmak istedik. Mehmet Ali Kiriş arkadaşımızın meclis üyesi olması sebebiyle boşalan koltuğu değerlendirme açısından görev dağılımını yaptık. Tekrar yaptığımız görev dağılımında iki arkadaşımız ilçe yürütme kurulumda yeni birimlerinde görevlendirildi. Yerel yönetimler Başkanlığı'na da daha önce Tanıtım ve Medya Başkanımız olan Ferit Yücel Ergün görevlendirildi. Yeni yürütme kurulu üyesi arkadaşlarımıza yedekten asile geçen arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Bu süreçte yaptıkları çalışmalar için teşekkür eder, bundan sonraki çalışmalarda da başarılar dilerim. Alanyamıza hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

İŞTE AK PARTİ'NİN YENİ GÖREV DAĞILIMI

AK Parti Alanya Teşkilatı'nın yeni görev dağılımında, Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Hüseyin Uçkaya, Teşkilat Başkanı Celil Topal, Seçim İşleri Başkanı Sabri Toz, Tanıtım ve Medya Başkanı Serdar Sönmez, Sosyal İşler Başkanı Alaattin Işık, Yerel Yönetimler Başkanı Ferit Yücel Ergün, Ekonomi İşler Başkanı Hasan Sipahioğlu, Halkla İlişkiler Başkanı Şerafettin Oktay, İdari ve Mali İşler Başkanı Mustafa Akçocuk ve İlçe Sekreteri Kübra Kepenek oldu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER