banner84

AK Parti'de 'vefa buluşması'

Bakan Çavuşoğlu'nun da katıldığı 'Dünden Bugüne, AK Parti Antalya Vefa Buluşması' hakkında açıklamada bulunan Alanya İlçe Başkanı Toklu "Vefanın sadece semt adı olmadığını bu yolda yürüdüğümüz yol arkadaşlarımızla vefanın her zaman gösterildiğini bu programda gördük" dedi

AK Parti'de 'vefa buluşması'
Mevlüt UYGUR
Adalet ve Kalkınma Partisi'nde (AK Parti)  2001 yılından günümüze kadar görev alan partililer Antalya İl Başkanlığı'nın düzenlediği 'Dünden Bugüne, AK Parti Antalya Vefa Buluşması' ile bir araya geldi. Düzenlenen programa Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt ÇavuşoğluAntalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel,  AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, AK Parti Alanya Eski İlçe Başkanı Hüseyin Güney, Milletvekilleri ve çok sayıda partili katıldı.
'KAPI KAPI DOŞAŞACAĞIZ'


Toplantıda konuşan  Bakan Çavuşoğlu, partililere  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamını iletti. AK Parti iktidara geldikten sonra hem Antalya'nın hem Türkiye'nin büyük bir değişim yaşadığını söyleyen Bakan Çavuşoğlu, "Önümüzde bir yerel seçim var. Sizler bu dava için en zor günlerde çalışan insanlarsınız, bu seçimde de yine çalışırsınız. AK Parti'nin ve belediyeciliğinin ne kadar önemli olduğunu hep birlikte anlatacağız. Kapı kapı dolaşacağız. Adaylarımız bir çalışırsa biz iki çalışacağız" dedi.
'VEFANIN BİR SEMT ADI OLMADIĞINI GÖSTERDİK'
Toplantı hakkında açıklamada bulunan AK Parti Alanya İlçe Başkanı  Mustafa Toklu ise, "Cumartesi günü Dışişleri Bakanı'mız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya İl Başkanı'mız İbrahip Ethem Taş, Büyükşehir Belediye Başkanı'mız Menderes Türel'in katılımlarıyla 2001 yılından günümüze kadar partimize emek vermiş, davamıza hizmet etmiş tüm yol arkadaşlarımızla Antalya İl Başkanlığı'mızın düzenlemiş olduğu vefa buluşmasında bir araya geldik. Eski ilçe başkanlarımızın, eski il yönetim kurulu üyelerimiz ile tüm partililer bu programda hazır bulundu. Biliyorsunuz AK Parti yaptığı hizmetler ile yaptığı çalışmalarla vatandaşın gönlünde her zaman taht kurdu. Bunun yanı sırada vefanın sadece semt adı olmadığını bu yolda yürüdüğümüz yol arkadaşlarımızla vefanın her zaman gösterildiğini bu programda gördük. Başta İl Başkanı İbrahim Ethem Taş olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.
Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2019, 17:07
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107