banner129

AK Parti’de yoğun gündem

AK Parti Alanya İlçe teşkilatı yoğun bir gün geçirdi. AK Parti Alanya yönetimi genel merkez ve il teşkilatından gelen heyeti konuk etti.

AK Parti’de yoğun gündem

Özgür YILMAZ

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İlçe teşkilatını Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Teşkilat Başkan Yardımcısı Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel, MKYK Üyesi Mustafa Köse, Milletvekili İbrahim Aydın, Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Osmaniye İl Başkanı Antalya Koordinatörü Alim Tunç ziyaret etti.

HEYETE BİLGİ VERDİ
Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, yönetim kurulu ve meclis üyeleri tarafından karşılanan heyet Mevlüt Çavuşoğlu Konferans Salonu’nda kahvaltı yaptı. Toklu, Ankara’dan gelen heyete çalışmaları hakkında bilgi verdi.     
'OYUMUZU ARTTIRDIK'
31 Mart’ta Cumhur İttifakı olarak Antalya’da 8 ilçeyi kazandıklarını ifade eden Antalya il başkanı İbrahim Ethem Taş, göreve gelmemizin ardından ilimizde oyumuzu arttırdık. Hedefimiz yüzde 51’yi aşmak” dedi.
'İL POZİSYONUNDA BİR İLÇE'
Alanya’ya övgü dolu sözler sarfeden MKYK Üyesi Mustafa Köse, Alanya’nın nüfusu, ekonomiye katkısı ve yetiştirdiği siyasetçinin kalitesi ile il pozisyonunda bir ilçe olduğunu dile getirdi. İç politikada muhalefete yönelik eleştirisinde ise Köse, bir kaplumbağa hikayesi anlatarak mizahi bir üslupla eleştiride bulundu.
'GELECEK NESİLLER İÇİN ÇALIŞILIYOR'
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir ise teşkilat mensuplarına hitabında, "Gelecek seçimler için değil gelecek nesiller için çalışılmakta, yaptığımız ziyaretlerde bunu gördük" dedi.Ziyarette Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel, Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, Osmaniye il başkanı Antalya Koordinatörü Alim Tunç ve İsmail Aydın da ziyaret anısına kısa bir konuşma yaptı.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2019, 17:02
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107