banner84

AK Parti’de Yürütme belli oldu

Adalet ve Kalkınma Partisi'nin yürütme kurulunda görev yaparken 31 Mart seçimleri nedeniyle istifayla boşalan görevlere atama yapıldı. Mehmet Ali Kiriş’ten boşalan Siyasi ve hukuk İşleri Başkanlığında Hüseyin Uçkaya getirildi.

AK Parti’de Yürütme belli oldu

Mustafa Toklu’nu 2017’de 214 oyla AK Parti Alanya İlçe Başkanı olmasının ardından oluşan yürütme kurulunda, 31 Mart yerel seçimleri öncesi istifalar yaşanmıştı. Partisine genel merkez niteliğinde bina kazandıran Toklu’nun yeni yürütüme kurulunda meclis üyesi olmak için yönetimden ayrılan Mehmet Ali Kiriş ile Ahmet Çağlar yer almadı. İlçe teşkilatından yapılan toplantıda Kiriş’ten boşalan ve teşkilat içerisinde ilçe başkanında sonra en önemli görevlerden olan Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığına daha önce Mali İşler Başkanlığını yürüten Hüseyin Uçkaya getirildi. Yürütme kuruluna Kiriş ve Çağlar’ın yerine ise Hasan Sipahioğlu ile Mustafa Akçocuk getirildi.

Teşkilat Başkanı: Celil Topal Seçim İşleri Başkanı: Sabri Tos Tanıtım ve Medya Başkanı: Ferit Yücel Ergün Sosyal İşler Başkanı: Kübra Kepenek Yerel Yönetimler Başkanı: Alaaddin Işık Halkla İlişkiler Başkanı: Şerefattin Oktay Ekonomi İşler Başkanı: Ahmet Çağlar İdari ve Mali İşler Başkanı: Hüseyin Uçkaya İlçe Sekreteri: Serdar sönmez

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 00:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER