banner84

AK Parti’den istifa açıklaması

AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Özen, sağlık sorunları nedeniyle görevinden istifa etti. Özen'in yerine ise Kadın Kolları Başkanlığını vekaleten Öztekin sürdürecek

AK Parti’den istifa açıklaması

Mevlüt UYGUR
Yaklaşık bir yıl önce, Şükran Çalık’tan görevi devralan AK Parti Alanya İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Özen görevinden istifa etti.Sağlık sorunları nedeniyle görevinden istifa ettiğini belirten Özen, hizmet bayrağını yukarı taşıyacak, dava arkadaşına görevini devredeceğini duyurdu. Özen istifa açıklamasında, "Bir yıldır görev yaptığım AK Parti Alanya  İlçe Kadın Kolları  Başkanlığında, AK Parti davasına hizmet etmekle gurur duydum ve onurlandım. Fakat  sağlık sorunlarımdan dolayı  görevimi bir başka AK Parti dava sevdalısı arkadaşıma devretmeyi uygun gördüm . 
Bu maraton yarışında bayrağı i daha yukarı taşınması adına görevimden istifa ettim" dedi. AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevini ise vekaleten Müge Öztekin yürütecek.
SÖZ GENEL MERKEZDE
AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, "Gülay Özen'in yerine henüz bir görevlendirme yapılmadı. Vekaleten Müge Öztekin bakıyor. Yaklaşık 1 yıldır Kadın Kolları Başkanlığımızı sürdüren Gülay Özen hanım, işlerinin yoğunlu ve sağlık problemleri sebebiyle istifasını verdi. Yapmış olduğu çalışmalardan dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Kadın Kolları, partimiz kurulduğu günden bu yana çalışmalarımızda bize en çok destek veren kademelerden bir tanesi. Gülay hanımın başkanlığı süresi boyunca da uyumlu bir çalışma sergiliyorduk. Ayrılma kararını kendi sebeplerinden dolayı aldı. Önümüzdeki süreç Kadın Kolları Genel Merkezi ve Kadın Kolları İl Başkanlığı tarafından yönetilecek. Bundan sonraki süreçte de Kadın ve Gençlik Kollarımızla aynı uyumla ve hassasiyetle çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2019, 18:29
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107