banner84

Ak Partili Çelik: "Birlikte daha güçlü olacağız"

AK Parti Antalya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Sena Nur Çelik, Türkiye'nin her yerinden oy alan tek partinin AK Parti olduğuna dikkat çekerek "Birlikte daha güçlü olacağız" dedi.

Ak Partili Çelik: "Birlikte daha güçlü olacağız"

AK Parti Antalya milletvekili ve adayı Sena Nur Çelik, Alanya otogar esnafını ziyaret etti. Otogarda esnafla sohbet eden genç milletvekili, Konaklı Mahallesi esnaflarıyla da toplantı düzenledi. Esnafı dinleyen Çelik, AK Parti’nin seçim beyannamesinde yer alan ve esnafın işlerini kolaylaştıracak düzenlemelerden söz etti. 1 Kasım seçimlerinin çok önemli olduğuna vurgu yapan Çelik, çalışmalarını Karakocalı Mahallesi’nde seçmenlerle yaptığı mahalle toplantısıyla tamamladı.


"ÜLKEMİZE HİZMET İÇİN VARIZ"


7 Haziran Genel Seçimleri'nden sonra ülkede meydana gelen gelişmelerin, siyasi istikrarın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha ortaya çıkardığını belirten Çelik, “Tek başına iktidar hedefi ile yola çıktık. Milletimizden alacağımız destekle, yine büyük yatırımlarla ülkemizi kalkındırmaya, sorunları birer birer çözmeye talibiz. Ülkemize hizmet için hazırız” dedi.


"AK PARTİ BİRLİK BÜTÜNLÜĞÜN TEMİNATIDIR"


Türkiye’nin her yerinden oy alan, milletvekili çıkaran tek partinin AK Parti olduğunu söyleyen Sena Nur Çelik, birlik ve bütünlüğün teminatının da AK Parti olduğunu belirtti. Çelik konuşmasını şu sözlerle tamamladı:


“Biz kimseyi dışlamıyoruz, herkese elimizi uzatıyoruz. Herkesin yaşam tarzı, inancı, değerleri bizim için önemlidir. Her insanın hakkını hukukunu koruyan bir iktidar için çalışıyoruz. Biz, bugünlere bu inançla ve bu duyarlılıkla geldik. Bundan sonra da aynı duyarlılıkla yolumuza devam edeceğiz. Birbirimize daha çok sarılacak, birlikte daha güçlü olacağız. Herkesin kendini güvende hissettiği bir toplum için canla başla çalışacağız.”

 

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2015, 17:01
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107