Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 7 Ocak 2023 Cumartesi günü saat 12:30'da Antalya'da, Turgut Özal Spor Salonu önünde vatandaşlarla buluşacak. Buluşma öncesi AK Parti Alanya İlçe Teşkilatının hummalı çalışması devam ediyor. Ana Kademe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Mahalle Başkanları ve Belediye Meclis Üyeleriyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı en güzel şekilde karşılamak için tüm hazırlıklar sürüyor. Bugün İlçe Teşkilatında Milletvekili İbrahim Aydın'ın katılımı ile gerçekleşen Mahalle Başkanları toplantısında İlçe Başkanı Mustafa Toklu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Antalya programı öncesinde teşkilatın her kademesiyle sahada çalışmalarını sürdürdüğünü ifade etti. Başkan Toklu, "Milletvekilimiz Sn. İbrahim Aydın'ın katılımı ile Mahalle Başkanlarımızla bir araya geldik. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın Antalya programı öncesinde teşkilatımızın her kademesiyle sahada çalışmalarımızı sürdürüyor, Sn. Cumhurbaşkanımıza Alanya'dan en güçlü desteği verebilmek için gece gündüz çalışıyoruz. Bayram havasında gerçekleşecek toplu açılış töreni ve mitingimize tüm halkımızı davet ediyoruz." ifadelerine yer verdi.-Haber Merkezi
ALANYAaDA CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN HEYECANI SÜRÜYOR
AK Parti Alanya, Cumhurbaşkanı Erdoğanaın Antalyaaya gelişi öncesinde hummalı çalışmasını sürdürüyor.
Trend Haberler
![Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-21-at-104423.jpeg)
Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...
![Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/thumbs-b-c-948210132b524fc7f821d4a980eb3c07-2.webp)
Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi
![Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/oto-yikama.jpg)
Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor
![Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/konut.jpg)
Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!
![Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-22-at-161709.jpeg)
Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor
![Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-gorsel-2024-07-21-saat-155124-01f9e324.jpg)
Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor