banner165

“Alanya kendisine yakışanı yaptı”

Milliyetçi Hareket Partisi Alanya İlçe Başkanlığı Olağan Yönetim Kurulu Toplantısını gerçekleştirdi. Toplantının ardından SMA Tip 2 hastası Ahmet Çaltı’nın kampanyasıyla ilgili konuşan Başkan Türkdoğan, “Alanya kendisine yakışanı yapmıştır” dedi.

“Alanya kendisine yakışanı yaptı”

MHP Alanya İlçe Teşkilatı Olağan Yönetim Kurulu Toplantısına MYK Üyesi Hüseyin Yıldız da katıldı. Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özdemir'in ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda ileriki günlerde gerçekleştirilecek olan çalışmalarla alakalı istişarelerde bulunuldu.

‘BAŞTA GÖNÜLLÜ ANNELERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ’

İlçe Başkanımız Mustafa Türkdoğan toplantı sonrası yapmış olduğu açıklamalarda, "SMA Hastası Ahmet Bebeğimizin tedavisi için düzenlenen kampanyanın başarıyla sonuçlanması bizleri son derece mutlu etmiştir. Alanya’da yaşayan herkes karınca kararınca imkanları ölçüsünde elinden geleni yapmıştır. Kampanya yüzde 3’lerdeyken farkındalık yaratan Yıldız Yücel hanımefendi ve Cemile Pehlivan hanımefendi öncülüğündeki gönüllü annelerimize, en başta Ahmet Bebeğimizin annesine, Dışişleri Bakanımıza, Belediye Başkanımıza, Siyasi Parti Teşkilatlarına, Oda ve dernek başkanlarına ve son düzlükte el atanlara ve  emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Alanya kendisine yakışanı yapmıştır” şeklinde konuştu.

‘ESNAFIMIZIN TALEPLERİNİ ANKRA’YA İLETMİŞTİK’

Pandemi kapsamında zor günler geçiren esnafların talepleri hakkında da değerlendirmede bulunan Başkan Türkdoğan, “Yine Alanya’mızın önemli gündemi ve beklentisi Turizm Esnaflarımızın işyeri kapanma saatleri ile alakalı taleplerini Milletvekilimiz Sayın Abdurrahman Başkan, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya iletmişti. İlk Bakanlar Kurulu Toplantısında İşyeri kapanma saatlerine yeni bir düzenleme yapılacağını ümit ediyor ve öngörüyoruz. Gündemdeki bi diğer konu olan Dim Alacami’de yapılması gündeme gelen HES’e karşı olduğumuzu daha önce yerinde yaptığımız ziyaretle ifade etmiştik. Bizler MHP Alanya İlçe Teşkilatı olarak her türlü doğa katliamına karşıyız ve HES’e karşı tavrımızda tıpkı ilk işaret fişeğini attığımız Aytemiz Akaryakıt ve LPG dolum tesisinde  ki tavrımız ve duruşumuzla aynıdır. Yani Alanya’mıza ve çevreye zarar veren her şeye ve herkese karşı dik duruşumuz devam edecektir.  Milliyetçi Hareket Partisi Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin ifadesiyle ‘Hakkın yolunda, milletin yanında’ olmaya, ülkemizin ve milletimizin bekası için oluşan cumhur ittifakı çizgisinde çalışmalarına devam edecektir” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169