Alanya'yı 10 yıl yöneten Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in döneminde işçi kadrosundan girdiği belediyede Başkan Danışmanlığı ve Özel Kalem Müdürlüğü görevinde bulunan, daha sonra Belediye Başkan Yardımcılığı kadrosuna kadar yükselen Baki Tamer Telli, 31 Mart seçiminde CHP'li Osman Tarık Özçelik'in seçimi kazanması sonrası kayıplara karıştı. Bir süredir izinde olan Baki Tamer Telli için MHP'li Gülnar Belediyesi'nin Başkanı Fatih Önge, 'Baki Tamer Telli değerli bir bürokrat. Tamer bize lazım" diyerek Alanya Belediyesi'nden kendi belediyelerine geçmesi için Alanya Belediyesi'nden onay verilmesini istedi. Önge'nin bu teklifine sıcak bakan CHP'li Özçelik, Baki Tamer Telli'nin Gülnar Belediyesi'ne geçiş yapması yönündeki talebi jet hızıyla onayladı. CHP'li Özçelik'in onayıyla Baki Tamer Telli de Gülnar Belediyesi'nin kadrosuna geçti. -Alkın BİRİCİK
Alanya siyasetinde transfer bombası: Özçelik onay verdi!
Başkan Yücel döneminde işçi kadrosundan, Belediye Başkan Yardımcılığı kadrosuna kadar yükselme başarısı gösteren Baki Tamer Telli, Gülnar Belediyesi'nin, 'Tamer bize lazım. Biz kadromuza katmak istiyoruz' yönündeki talebi üzerine Başkan Özçelik de jet hızıyla onay verdi
Trend Haberler
![Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-21-at-104423.jpeg)
Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...
![Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/thumbs-b-c-948210132b524fc7f821d4a980eb3c07-2.webp)
Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi
![Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/oto-yikama.jpg)
Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor
![Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/konut.jpg)
Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!
![Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-22-at-161709.jpeg)
Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor
![Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-gorsel-2024-07-21-saat-155124-01f9e324.jpg)
Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor