banner129

Alanya Ülkü Ocakları'nda devir teslim

Alanya Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı'na atanan Mustafa Demirağ yaptığı açıklamada, "Bu davaya gönül veren herkese 'sadece kapımız değil, gönlümüz de açıktır" dedi.

Alanya Ülkü Ocakları'nda devir teslim
Mevlüt UYGUR
Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından Alanya Ülkü Ocakları Başkanlığı'nda devir teslim yapıldı. Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in takdiri ile, Teşkilatlardan Sorumlu Genel başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer tarafından Alanya Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı'na Mustafa Demirağ atandı. 2016'nın Kasım  ayında Erhan Çınar'dan bayrağı devir alan eski başkan Abil Gündoğdu, 20 yıldır teşkilatın çeşikli kademelerinde görev yaptığını ifade ederek, "Bugün itibariyle 2.5 senedir sürdürdüğüm Alanya Ülkü Ocakları başkanlığımı, annemin ameliyatı ve rahatsızlığı dolayısıyla Genel Merkezimizin takdiri ile Muhammed Mustafa Demirağ beye devretmiş bulunmaktayım. Yol arkadaşı olan yönetici kardeşlerimden tüm ülküdaşlarımdan Allah razı olsun. Biriz beraberiz Liderimizin emrindeyiz" dedi.
'KUTLU SANCAĞI İLERİYE TAŞIMAK İÇİN BÜTÜN BENLİĞİMLE MÜCADELE EDECEĞİM'
Göreve atandığından  itibaren; şehitler makamının hakkını vermek için gece gündüz demeden çalışacağını ifade eden Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Demirağ,  "Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, hepimizin şahsiyetini oluşturarak geleceğimize yön veren, Türklük gurur ve şuurunu, İslam ahlak ve faziletini düstur alarak bir nesli geçmişten aldığı ilhamla geleceğe hazırlayan kutlu bir dergahtır. Bizler devraldığımız bu kutlu sancağı, liderimiz sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin çizdiği yolda, genel başkanımız sayın Dr. Sinan Ateş beyefendinin talimatlarıyla daha ileriye taşımak için, bütün benliğimizi ortaya koyarak mücadele edeceğiz. Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş beyefendinin de ifade ettiği gibi bu mücadelemizi sürdürürken 'gayemiz, sadece Cenab-ı Allah’ın rızasıdır. Liderimiz sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin de ifade ettiği gibi bu davaya gönül veren herkese 'sadece kapımız değil, gönlümüz de açıktır.' " dedi.
Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 18:47
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107