banner84

'Alanya'ya güveniyorum'

AK Parti Milletvekili Çelik, "1 Kasım'daki seçimde bir oyun çok önemi var. Çünkü bir oy, bir milletvekili demektir. Herkes sandığa gitsin, oyunu kullansın. Bu ülkede istikrar istiyorsanız AK Parti'yi iktidar yapın" dedi.

'Alanya'ya güveniyorum'
ADALET ve Kalkınma Partisi (AKP) Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik Demirtaş'ın mahallelerinde seçmenlerle buluştu, vatandaşların derdini dinledi. Kendi memleketinde sevgi seliyle karşılanan AK Parti Milletvekili Sena Nur Çelik, 1 Kasım seçimi öncesi önemli mesajlar verdi. 7 Haziran'dan sonra ülkede istikrarın darbe almasından dolayı vatandaşların ekonomik olarak önünün tıkandığını söyleyen Çelik, "Bu ülkede istikrar şart. Bunun içinde 1 Kasım'da AK Parti'yi yeniden iktidar yaparsanız, yeniden istikrarı tesis ederiz. O zaman da ekonomik yönden bir sorun kalmaz, herkes yatırımlarına yeniden başlar. Çünkü 7 Haziran'dan buyana insanlar, istikrarın bozulmasından dolayı yatırım yapamıyor, ekonomide yaprak kımılmadıyor" dedi. 
"OYUNUZU MUTLAKA KULLANIN"
1 Kasım seçiminin çok önemli olduğunu söyleyen Milletvekili Çelik, "Herkes işini bırakıp, oyunu da mutlaka kullansın. Çünkü demokrasinin en güzel yönü sandıktır. Bu ülkede istikrar istiyorsanız, AK Parti'yi yeniden iktidar yapın. Çünkü AK Parti'nin olmadığı bir Türkiye'nin ne hale geldiğini de herkes 7 Haziran'dan buyana öğrendi. Çünkü tek partili yönetimler sayesinde ülkede istikrar sağlanıyor ama koalisyonun olduğu ülkelerdeki durumu da geçmişte hepbirlikte gördük. Ben Alanyalı hemşerilerime de 1 Kasım seçiminde güveniyorum. Onlar sandığa gidecekler, kendileri için hizmet yapan, memleketin gelişimi için projeler üretip, hizmete katanlara gerekli desteği vereceklerdir. Benim Alanyalı vatandaşım işini bilir, AK Parti'yi yeniden iktidara taşır" diye konuştu. 
Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2015, 19:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107