banner84

'Alanya'ya özel program düzenleyecek'

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Alanya ziyaretini İlçe Başkanı Yücel Apaydın tarafından değerlendirildi. Apaydın’ın, halkın madde bağımlığı ile mücadele konusunda yardım istediğini söyledi.

'Alanya'ya özel program düzenleyecek'

-Özgür YILMAZ
'Alanya’da borcumu ödemeye geldim' diyen Meral Akşener’i Antalya programı çerçevesinde Alanya’ya geldiğini söyleyen İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın, verimli bir ziyaret programı düzenlediğini belirtti. Apaydın, "Sayın genel başkanımızı teşkilatımızda ağırlama fırsatı bulduk ve kendisine hazırladığımız raporu sunduk. Alanya’nın sorunlarına çözüm için taleplerde bulunduk. Görüşmelerin ardından vatandaşlarımızla birlikte gerçekleştirdiğimiz esnaf ziyaretlerimizde de turizm esnafının sıkıntılarını birebir dinledik. Alanya esnafının ve turizm esnafının sorunlarının çözümü için gerekli çalışmaları yapacağını belirten genel başkanımız, vatandaşlarımızın da sorunlarını birebir dinledi" dedi.
'ELİNDEN GELENİ YAPACAĞINA SÖZ VERDİ'
İlçe teşkilat binası önünde vatandaşların Meral Akşener ile gerçekleştirdiği sohbette, madde bağımlığıyla mücadele konusunda destek istendiğini söyleyen Apaydın, "Teşkilat binamızın önünde vatandaşımızın Sayın Meral Akşener ile gerçekleştirdiği sohbette, genel başkanımız madde bağımlısı gençler ile ilgili çalışmalarda bulunacağını, satıcılar içinse caydırıcı cezalar için ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdi" dedi.
'İLERLEYEN GÜNLERDE PROGRAMI OLACAK'
Program daha önceden belirtildiği gibi, teşkilat ziyareti ve esnaf ziyareti şeklinde bir program yapıldığını söyleyen Akşener, "Program daha önceden belirtildiği gibi, teşkilat ziyareti ve esnaf ziyareti şeklinde bir program yapıldı. İnşallah önümüzdeki süreçte genel başkanımız halka da hitap edecek bir program yapacaktır. Bu konuda biz de kendisiyle görüşüp, davetimizi yapıp Alanya’ya özel bir program yapması için teklifte bulunacağız" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2020, 21:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107