banner129

Alanya’ya TOKİ müjdesi

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) yapılan açıklamada Alanya’ya 250 yeni konut yapılacağını duyurdu. Başkan Toklu müjdeli haberi Alanya’ya verdi.

Alanya’ya TOKİ müjdesi

Adalet ve Kalkınma (AK Parti) İlçe Başkanı Mustafa Toklu, Alanya’ya TOKİ müjdesini verdi. Başkan Toklu yaptığı açıklamada Alanya’ya dar ölçekli aileler için yeni yapılacak TOKİ projesinde 250 konut bulunacağını belirterek, TOKİ’nin yer belirlemek için çalışmalara başladığını söyledi. TOKİ tarafından Alanya’da ilk kez yapılacak olan projeye başvurular ise 16 Aralık 2019 ile 15 Ocak 2020 tarihleri arasında olacak. Açıklanan projeye göre Alanya’ya 175 tane 2+1 ve 75 tane 3+1 konut yapılacak. Başvuru koşullarına ise TOKİ’nin internet sitesinden bakılabiliyor. 
“DAR GELİRLİ AİLELERE MÜJDE”
Başkan Toklu, TOKİ projesinin Alanya’ya hayırlı olmasını belirterek, “Alanya’da uzun süredir beklenen TOKİ projesi için yer çalışmaları başladı. Önümüzdeki günlerde talepler toplanarak çalışmalara hızlı bir şekilde başlanacak. Alanya’da yaşayan dar gelirli aileler adına da oldukça sevinçli bir haber oldu. Tüm bölge halkına hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederim. Projeye verdiği desteklerden ötürü Sayın Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu ve bölge milletvekillerimize teşekkür ederiz. ” diye konuştu.

banner140
YORUM EKLE
YORUMLAR
Handan yagmurcu
Handan yagmurcu - 1 yıl Önce

Cok guzel bir sey ins olur birde basvuru yerlerini aciklasaniz

SIRADAKİ HABER

banner107