banner129

'Alanya'yı birlikte yöneteceğiz'

DP Alanya Belediye Başkan Adayı Çakır, seçim çalışmalarına Alanya’da bulunan oda temsilciliklerini ziyaretlerle başladı

'Alanya'yı birlikte yöneteceğiz'
Demokrat Parti (DP) Alanya Belediye Başkan Adayı Alaattin Çakır, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Seçim çalışmaları kapsamında oda başkanlarını ziyaret eden Çakır, üyelerin sorunları ve talepleri hakkında oda başkanlarından bilgi aldı. Çakır, oda başkanlarına mevcut sorunlar, talepler ve gelecekte Alanya’nın yönetimi ile ilgili çözüm önerilerini sundu.
HIZ VERDİ
Seçim çalışmalarına hızla devam eden Çakır, Alanya Otelciler Pansiyoncular Lokantacılar Kafeteryacılar ve Turistik Eşya Satıcıları Odası Başkanı Hüseyin Değirmenci, Alanya Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı Nuri Demir ve Alanya Bakkallar ve Bayiiler Odası Başkanı ve S.S. Alanya Keykubat Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Ve Kefalet Kooperatifi başkanı Velittin Yenialp’i ziyaret etti. 
'ÇÖZÜLMEYECEK SORUN YOK'
Alanya’nın sorunlarının ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü ziyaretlerde Çakır, “Yapıcı, ciddi ve kararlı bir yaklaşım ve vizyonla esnafımızın çözülemeyecek sorunu yoktur. Allah’ın izni ile Alanya’yı birlikte yöneteceğiz, birlikte başaracağız. Esnafımızın mutluluğu, Alanya’mızın mutluluğu demektir.”diyerek; kabulleri ve destekleri için teşekkür etti. 
Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2019, 18:58
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107