banner84

Antalya'ya 'Devlet' geliyor

Hilmi Er: "Genel Başkanımız Devlet Bahçeli, Cumartesi günü Antalya'mızı onurlandıracak. Alanyalılar ile birlikte Antalya'da olacağız"

Antalya'ya 'Devlet' geliyor

MHP İlçe Başkanı Hilmi Er, "Genel Başkanımız Devlet Bahçeli, Cumartesi günü Antalya'mızı onurlandıracak. Alanyalılar ile birlikte Antalya'da olacağız" dedi.

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Prof Dr. Devlet Bahçeli, 16 Mayıs Cumartesi günü Antalya Kepez Arena Spor Salonu'nun önünde Antalyalılarla buluşacak. Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin saat 12.00'da olacağını açıklayan MHP Alanya İlçe Başkanı Hilmi Er, "Genel Başkanımızı Antalya'da en iyi şekilde ağırlayacağız. Alanyalılarla birlikte Antalya'ya otobüs ve özel araçlarla konvoy halinde gideceğiz. MHP iktidarının 7 Haziran akşamı kurulacağını, Türkiye'nin yeniden huzurlu bir ülke oluşunu cümle aleme göstereceğiz" dedi.

"ANTALYA'DA BİRİNCİ PARTİYİZ"

ALANYA ve Antalya'da MHP'nin birinci parti olacağını da iddia eden Er, "Alanya'da insanların partimize olan sevgisi görülmeye değer. Milletvekili Adayımız Cafer Uyar, önce teşkilatların onayını aldı, şimdi de seçmenlerin onayını alıyor. Seçmenler, MHP'nin iktidara gelmesini istiyor. Bu konuda seçmenlerin de arzusu bu yönde. Alanya'dan Cafer Uyar'ı Ankara'ya göndereceğiz. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli, 7 Haziran'da milletvekili, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli de Başbakan olacak. Artık Türkiye'yi MHP iktidarı yönetecek" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2015, 01:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107