banner84

Apaydın'dan sert eleştiri

Partisinin üyesi olan Bahçe'nin sosyal medya üzerinden AK Parti'ye yönelik sözlerini sert bir şekilde eleştiren Apaydın, "Sade bir parti üyesinin sözlerini partiye yüklenmesini kabul etmiyoruz ancak yaptığı hadsizlik ve edepsizliktir" dedi.

Apaydın'dan sert eleştiri

-Özgür YILMAZ
Diyarbakır, Mardin ve Van Belediye Başkanlarının görevden alınmasına İYİ Parti'den de destek geldi. İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, "Ortaya çıkan durum karşısında yapılan işlemi doğru buluyoruz açıklamasında bulundu.Apaydın, Mardin büyükşehir Belediye Başkanını terör destekçisi bilindiği halde seçilme hakkının izin verilmesini ise eleştirdiÜlkenin asıl gündeminin ekonomi olması gerektiğini de belirten Apaydın iktidar suni gündemlerle konuyu saptırıyor açıklamasında bulundu.
'HADSİZLİK VE EDEPSİZLİK'
İYİ Parti Üyesi Şefik Bahçe'nin AK Parti'ye yönelik sözleriyle ilgili de konuşan Apaydın, "Sade bir parti üyesinin sözlerini partiye yüklenmesini kabul etmiyoruz ancak yaptığı hadsizlik ve edepsizliktir" dedi. Apaydın, partiye üye kaydının arttırılmasına yönelik il başkanlığının talimatına ilişkinde değerlendirmelerde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2019, 17:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107