banner129

Apaydın'dan Yücel'e teşekkür

Alanya’nın birleştirici unsurlarından olan Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşleri nedeniyle İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, emek verenlere teşekkür etti.

Apaydın'dan Yücel'e teşekkür

-Özgür YILMAZ
Erzurum Kongresi'nin 100. yılını kutlayan İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, Bursa Belediye Başkanı’nın 30 Ağustos Zafer Bayramı hakkında yaptığı açıklamayı eleştirerek, "Vatan bir bütündür bölünemez.Erzurum kongresinin 100. yılı kutlu olsun. Tabi bunları gerçekten Türk olmayanlar anlayamaz. Bunu da Bursa Belediye Başkanı’nın  30 Ağustos’la ilgili açıklamasından biliyoruz.  Türklük şuuru asla oluşmamış. Kendisi, Türk milletinin ve devletinin hassasiyetlerini anlamadan, belediye başkanı yapılan bir kişi. Bu konuda iktidarın, özellikle son zamanlarda milliyetçilik söylemlerine rağmen, belediye başkanlığını açıklamalarına karşılık, gerekeni yapmasını bekliyoruz" dedi.
'HER PARTİDEN İNSAN GİTTİ'
Gökbel’de herkesi buluşturan bir şenliğin yapıldığını belirten Apaydın, Alanya Belediye Başkanı Adem murat Yücel’e teşekkür etti. Apaydın, "Hafta sonu Gökbel'de herkesi buluşturan kucaklaştıran bir şenlik yapıldı. Şenliği organize eden belediyemize ve başkanımıza teşekkür ediyoruz. Bizleri bir çatı altında toplayarak, kaynaşmamıza vesile oldu. Her partiden her tabandan insanlar gitti, orada iki gün eğlendi ve güreşleri izledi, bu vesileyle kendisine teşekkür ediyoruz" diye konuştu. 
BÖCEK'E DOSYA SUNULACAK
Apaydın, Menderes Türel döneminde Alanya’ya yeterince yatırım yapılmamasına kaynaklı günümüzde çeşitli sorunların ortaya çıkığını ifade ederek ilçe başkanları toplantısında Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e sorun dosyası sunacaklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2019, 18:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107