banner84

Ateş'ten genç ülkücülere ödev

Alanya Ülkü Ocakları'nı ziyaret eden Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ateş, gençlere kitap okuma ödev verdi ve Demirağ'a kitapların raporlanması konusunda talimat verdi

Ateş'ten genç ülkücülere ödev

-Haber Merkezi

Ülkü Ocakları Genel Merkezi'nin İl Başkanları İstişare Toplantısı öncesinde Alanya'ya gelen Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Dr. Sinan Ateş, Alanya Ülkü Ocakları'nı ziyaret etti. Ziyarette  Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Muhammet Mustafa Demirağ'dan bugüne kadar yapmış olduğu faaliyetlere yönelik bilgi alan Ateş, çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 
GENÇLERE ÖĞÜT VERDİ
Ziyaretinde gençlerle de bir araya gelen Ateş, Ülkü Ocakları bünyesindeki lise ve üniversite öğrencilerine özel olarak ilgi gösterdi. Ülkücü gençlere öğütelerde veren Ateş, Ülkü Ocakları'nın Türk Milleti'nin geleceğindeki önemi ve Ülkü Ocaklı gençlerin kendisini nasıl yetiştirmesi gerektiği konusunda önemli bilgiler aktardı. 
'GELECEĞE EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ'
'Okumayan, araştırmayan, sorgulamayan kişiler bu cephenin arkasında su bile taşıyamayacak' diyen Ateş, "Ülkü Ocakları, geçmişte Türk Cihan Hakimiyeti'ni sağlayan ataların bugünkü mirasçısıdır, bizde liderimizin bu yöndeki talimatlarıyla geleceğe emin adımlarla yürüyoruz" dedi.
GENÇLERE ÖDEV VERDİ
Ateş, Ülkü Ocakları'nın son dönemde yaptığı eğitim atağıyla çıkartmış olduğu 'Çocuklar için Dede Korkut, Çocuklar için Kutadgu Bilig, Çocuklar için Nutuk' kitaplarıyla gençlerin geçmişini öğrenerek geleceğe emin adımlarla yürümesi için Ülkü Ocakları'nın her türlü fedakarlığı yapacağını söyledi.
Ayrıca Alanya Ülkü Ocakları'ndaki gençlere kitap okuma ödevi veren Ateş, okunması gereken kitapların raporlanarak kendisine iletilmesi için Demirağ'a talimat verdi.

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107