banner84

Avsallar Yücel'den memnun

Avsallar Mahallesi'nde seçimin nabzını tutan Alanya Postası, belediye başkan adaylarını vatandaşa sordu

Avsallar Yücel'den  memnun
Mevlüt UYGUR
31 Mart yerel seçimlerine 48 gün kalırken, Alanya Postası Gazetesi olarak, Alanya'nın Batı Bölgesi'nde 12 bin 210 nüfuslu Avsallar Mahallesi'nde seçimin nabzını tuttuk. Çoğunluğu MHP'li olan Avsallar halkı seçim hakkındaki görüşlerini gazetemize aktarırken, mevcut Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'den memnun olduklarını belirtiler. Millet İttifakı'nın Alanya Belediye Başkan Adayı olan Abdullah Sönmez'in batı bölgesinde bilinen bir isim olmasıyla  iyi oy alacağını ifade eden Avsallar halkı, Sönmez'in oylarının Adem Murat Yücel'i geçemeyeceğini söylediler.
'İSTİKRAR DEVAM ETMELİ'
İbrahim Akdemir, "Ben Adem Murat Yücel'i destekliyorum. Çünkü vatandaş olarak Yücel'in hizmetlerinden memnunuz. İstikrarın devam etmesi gerekir.  Bence seçimi Adem Murat Yücel kazanacak. Avsallar Mahallesi'nden de sandıktan çıkan oyların çoğunluğu Yücel'e olacaktır.  Abdullah Sönmez ise Batı Bölgesi'nden belirli oranda oy alacaktır ama Alanya Merkez ve Doğu Bölgeleri'nden oy alabileceğini sanmıyorum.  Ayrıca Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde de Muhittin Böcek'i destekliyorum. Böcek'in de büyükşehirde kazanacağını düşünüyorum" dedi.
'SONUCU MECLİS LİSTESİ BELİRLER'
Ahmet Ergin, "Seçimin kazanılmasında belediye meclis listesinin çok önemli olduğunu düşünüyorum.  Kimin kadrosu güçlü ise seçimi o alır. Avsallar'da Yücel'in ismi öne çıkacaktır.  Avsallar'da vatandaşlar Yücel'in günü birlik çalışmalarından memnun ama yatırımlarında eksiklikler var.  Bunlarda bir çırpıda olacak şeyler değil. Yaşanan durumda büyükşehir yasasının etkiside var, Adem başkanın imkanları kısıtlandı. Bir dönem daha seçilirse Batı Bölgesi'ne de yatırımlar gelecektir. Yine Adem başkanın göz ardı edilmeyecek hizmetleri var. Teleferik, yeni belediye hizmet binasının inşaatı devam ediyor, eski belediye binasının olduğu yerde büyük bir proje var, kapalı pazar alanı var, Avsallar'a da yapılacak kapalı pazar alanı. Kırsala büyük hizmetler yaptı" diye konuştu. 
'YENİLİKLER HER ZAMAN DAHA İYİDİR'
Tunahan Yer, "Adem Murat Yücel'den yana  herhangi bir sıkıntım yok. Yaptıklarından memnunum. Ama daha iyisini sunacağını inandığımdan  dolayı Abdullah Sönmez'e oy vermek istiyorum. Yenilikler her zaman daha iyidir, onların eksikliklerini gördüğü için. Sönmez'in daha iyi hizmet sunacağını düşünüyorum. Ama yine de ben tarafsız olmayı tercih ediyorum. İkisi de çok güzel başkan adaylarıdır. Geçmişte Abdullah Sönmez'i de gördük, bu dönem Adem Murat Yücel'i de gördük. İkisi de kötü değiller. Hangisi daha iyi olacaksa o kazansın. Avsallar'da Abdullah Sönmez'in daha çok oy alacağını düşünüyorum. Çünkü batı tarafına yakın olduğu için, bu tarafa daha çok hizmet getirileceği düşünülüyor. Ama doğu tarafından da Sönmez'e fazla bir oy geleceğini düşünmüyorum" şeklinde konuştu.
'ÇOĞUNLUK YÜCEL'İ DESTEKLİYOR'
Bahadır Durhan, "Ben Adem Murat Yücel'den rahatsız değilim, oyumu tekrardan Yücel'e vereceğim. Adem başkanın Alanya'ya ve bölgemize yaptığı hizmetlerden de memnunuz. Büyükşehir yasasına rağmen kendi imkanlarıyla güzel hizmetler yaptı. Çevremdeki konuştuğum kişilerin çoğunluğu Yücel'i destekliyor. Bence Avsallar'da Adem Murat Yücel ilk sırada olacak.  Alanya ve bölgemiz için kim iyi olacaksa o kazansız diyorum" ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 23:26
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107