banner84

Bahçeli geliyor

MHP Lideri Devlet Bahçeli her yıl olduğu gibi bu yıl da teşkilat toplantısını Manavgat’ta gerçekleştirecek. Bahçeli, toplantıda teşkilat başkanları ve belediye başkanları ile bir araya gelecek. 

Bahçeli geliyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İl başkanları ve 31 Mart’tan zaferle çıkan belediye başkanları Manavgat’ta toplanacak.. 81 İl başkanın yanı sıra MHP’li tüm belediye başkanlarının hazır bulunacağı toplantının açılış konuşmasını Cumartesi günü yapması beklenen Bahçeli, Pazar gün ise değerlendirme konuşması yaparak toplantıyı kapatacak.
'HAZIR BULUNACAĞIZ'
MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan konuyla ilgili yaptı açıklamada şu ifadelere yer verdi, "Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli; il başkanları ve yeni seçilen belediye başkanlarımızla seçim sonrasının değerlendireceği bir toplantı yapacak. Bu vesileyle genel başkanımız hafta sonu Side’de bir otelde olacak. Bizde belediye başkanımız sayın Adem Murat Yücel ve teşkilatımızla birlikte havalimanında karşılama töreni ve oteldeki programda hazır bulunacağız."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107