banner129

Bahçeli, Yücel'i tanıtacak

MHP'nin Perşembe günü Ankara'da gerçekleştireceği aday tanıtım toplantısında mevcut Alanya Başkanı ve Başkan Adayı Yücel de tanıtılacak. Yücel'i Ankara'da yalnız bırakmayan MHP İlçe Teşkilatı, toplantıya katılmak isteyen vatandaşlar için Ankara'ya otobüs kaldıracak

Bahçeli, Yücel'i tanıtacak
Mevlüt UYGUR
Milliyetçi Harket Partisi (MHP) 24 Ocak Perşembe günü Ankara Kapalı Spor Salonu’nda yapılacağı aday tanıtım toplantısında, MHP lideri Devlet Bahçeli 31 Mart Yerel seçimlerine yola çıktığı isimleri kamuoyuna ilan edecek. Mevcut Alanya Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Adem Murat Yücel'in de tanıtılacağı toplantıya, MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ve partililerde katılacak.
ANKARA'YA OTOBÜS KALDIRILACAK
Ankara'da gerçekleştirilecek aday tanıtım toplantısına katılmak isteyen Alanyalı vatandaşlar için otobüs kaldıracaklarını ifade eden MHP İlçe Başkanı Türkdoğan, "Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyin teşrifleriyle, 24 Ocak Perşembe günü Ankara Kapalı Spor Salonu'nda MHP belediye başkan adayları tanıtım toplantısı gerçekleştirilecektir. Alanya Belediye Başkan Adayımız Sayın Adem Murat Yücel Bey’in de takdim edileceği bu tanıtım toplantısına tüm vatandaşlarımızı ve dava arkadaşlarımızı davet ediyorum. Yine bu şölen havasında geçecek toplantıya katılmak isteyen her vatandaşımızı ilçe teşkilat binamız önünden 23 Ocak Çarşamba gecesi saat 24.00'de ücretsiz otobüsler kaldırılacaktır. Programımıza katılmak isteyen vatandaşlarımızı 0242 512 9391 numaralı telefonu arayıp bizlerle irtibata geçerek isimlerini yazdırmalarını rica ediyorum. Milliyetçi Hareket Parti'miz 'Cumhur İttifakı, Millet Aklı' sloganıyla ülkemizin ve milletimizin bekası için çıkmış olduğu bu kutlu yolda inşallah hem Alanya'mızda, hem Antalya'mızda hem de Türkiye genelinde Cumhur İttifakı'nın zaferiyle taçlandıracağımız bir seçim süreci yaşayacaktır. Bu vesileyle Ankara'da yapılacak olan aday tanıtım toplantımıza tüm Alanyalı hemşirelerimizi ve vatandaşlarımızı davet ediyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2019, 09:11
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107