banner84

Bahşi'den Coşkun'a övgü

İYİ Parti Antalya Milletvekili Feridun Bahşi ve İYİ Parti Heyeti ilçe ziyareti sırasında, AGC Başkanı Gaye Coşkun ve Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

Bahşi'den Coşkun'a övgü

-Özgür YILMAZ

İYİ Parti Antalya Milletvekili Feridun Bahşi, İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın ve İlçe Yönetimi Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun ve Yönetim Kurulunu ziyaret etti.Geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın’a başsağlığına geldiğini dile getiren Bahşi, “Halkın gözü kulağı olan siz değerli basın mensuplarını ziyaret etmek tüm gerçekleştirdiğim programlarımda ön planda oluyor. Şimdiden tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum” dedi.
COŞKUN'A ÖVGÜ
Bahşi açıklamasında, "Tarafsız, özgür, bağımsız düşündüğünü, gerçeklere ulaşmak hakkını layığı ile yerine getiren basın mensuplarımız olmalı. Antalya’da etkin bir basın söz konusu. Basın Mensupları hukukçular gibi olmalı. Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye hanımı takip etmekten yoruluyorum. Çok çalışkan” dedi. İYİ Partili Milletvekili Feridun Bahşi’nin açıklamasının ardından konuşan Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun, “Basın kartları bir gazeteci için prestijdir. Sarı basın kartı taşımak bir onurdur. Hakeden arkadaşlarımız bekletilmekte. Bilgilere ulaşmak zorlaştı. Bizler mesleğimize devam edeceğiz” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2020, 18:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner134