banner84

Bakan Çavuşoğlu ÖHEP için fidan dikti

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ÖHEP Koleji Ormanı için fidan dikti. Bakan Çavuşoğlu, oluşturdukları platformda ÖHEP ve AHEP için önerileri her zaman değerlendirdiklerini söyledi.

Bakan Çavuşoğlu ÖHEP için fidan dikti

Özel Hamdullah Eminpaşa Koleji’nin ilk mezunları arasından bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve ilk 3 dönem mezunları ÖHEP hatıra ormanı oluşturdu.

Kargıcak Mahallesinde oluşturulan hatıra ormanında fidan dikimi öncesi konuşan bakan Çavuşoğlu, “11 Kasım 2019 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde gerçekleştirilen 11 milyon fidan projesine katkı sağlamak amacıyla ÖHEP ormanını oluşturduklarını belirtti. Anlamlı bir törende beraber olduklarını ifade eden Çavuşoğlu, “Biz ÖHEP’in ilk mezunları olarak ilk 3 dönem mezunları olarak bir platform oluşturduk. Sadece o günleri yad etmiyoruz,  sadece kendi aramızdaki dostluğu güçlendirmek değil aynı zmanda ÖHEP ve AHEP’e nasıl sahip çıkabiliriz onları konuşuyoruz. Oluşturduğumuz grupta neler yapabilecğemizi değerlendiriyoruz. Arkadaşlarımız ile hatıra ormanını yaptık. Umarım havalar güzelleşince hocalarımız, mezunlarımız ve bizler burada yine biraraya geliriz. Bizlere çok şeyler öğreten öğretmenlerimizi, belediye başkanımız ve kaymakamımızı da aramazda görmek güzel. Üstelik bu güzel etkinlik için İngiltere’den İzmir’den ve Antalya’dan gelen arkadşalarımız dahi var” dedi.

Kaymakam Mustafa Harputlu, belediye başkanı Adem Murat Yücel, Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Toklu, MHP ilçe başkanı Mustafa Türkdoğan, dönem mezunları, okul idareci ve öğrencileri fidan dikim etkinliğine katıldı.

Bakan Çavuşoğlu ayrıca ilçe teşkilatının yapımında katkı sunanlara teşekkür belgesi verdi.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2020, 19:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107