banner84

Bakanlara ‘gayri resmi sorular’

AK Parti Ar-Ge Başkanlığınca hazırlanan "Bakanlara gayri resmi sorular" konulu videoda Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun da aralarında olduğu bazı bakanlar kendilerine yöneltilen esprili sorulara yanıt verdi.

Bakanlara ‘gayri resmi sorular’

Figen YAYLA

Öğrenci mi? Mezun mu? Ronaldo mu? Messi mi ? gibi farklı soruların sorulduğu videoda  Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun eğlenceli halleri dikkatlerden kaçmadı. AK Parti Ar-Ge Başkanlığı tarafından Youtube'da açılan "Gayri Resmi" isimli hesapta, "Bakanlara gayri resmi sorular" başlıklı videoya yer verildi.

BAKAN ÇAVUŞOĞLU 'MESSİ' DEDİ

Videoda, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Alanya'lı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ve AK Parti genel başkan yardımcılarının "Vize mi final mi?", "Kopya veren mi alan mı?","Et döner mi tavuk döner mi?", "Ronaldo mu Messi mi?", "Simit mi gevrek mi?", "Kuru mu yaş mı?", "Öğrenci mi mezun mu?" ile "Menemen soğanlı mı soğansız mı?" sorularına yanıt verdi. Dışişleri bakanı Mevlüt Çavuşoğlu  sorulara final, kopya veren, Messi, öğrencilik ve et döner olarak cevap verdi.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 12:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107