banner84

Başkan Apaydın Ankara yolcusu

İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın, yerel seçimlerle ilgili raporlarını İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e iletmek için Ankara’ya gidiyor.

Başkan Apaydın Ankara yolcusu
Haber Merkezi
İYİ Parti Alanya İlçe Başkanlığı haftalık olağan toplantısında konuşan Başkan Yücel Apaydın, teşkilattan bir heyetle birlikte yarın İYİ Parti Grup toplantısına katılacağını belirtti.  Ankara’da İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüşeceğini belirten Başkan Apaydın, açıklamalarının devamında, “Bilindiği gibi bugün Ankara yolculuğumuz başlayacak. Yarın Allah’ın izniyle grup toplantımıza katılıp daha sonra genel başkanımızı ve genel başkan yardımcılarımızı ziyaret ederek Ankara programımızı tamamlayacağız. Alanya gündemi hepinizin malumu kim kimden hangi partiden belediye başkan adayı olacak? Şimdiye kadar yaptığımız çalışmalar ve hazırladığımız raporları genel başkanımıza sunmaya gidiyoruz Ankara’ya. Döndüğümüz zaman bu konuda bariz bilgileri sizlere vereceğiz. 1-2 afta içinde adayımızla ilgili çalışmalarımızı tamamlayacağımıza inanıyorum. Genel başkana vereceğimiz dosyada isimden ziyade Alanya’nın bugüne kadarki yakın geçmişteki seçim sonuçları ve bu seçimlere etki eden nedenleri ve yerel dinamikleri rapor haline getirdik. Önümüzde seçim sürecinde kimlerle nasıl bir çalışma yaparsak kimlerle nasıl bir oluşum getirirsek başarılı olacağımıza dair kendi düşüncelerimizi rapor haline getirip genel başkana sunacağız” dedi.

‘BİR PAPAZ BİZDE BİR PAPAZ AMERİKA’DAYDI, ŞİMDİ İKİ PAPAZDA ONLARDA’

Başkan Apaydın açıklamalarının devamında ise gündeme ilişkin konulara değindi. Apaydın,”Ülke gündemine biliyorsunuz bir papazımız vardı bir papaz bizde bir papaz Amerika’daydı. Şimdi ikisi de Amerika’da bizde sinek ikilisi kaldı şeklinde bir gündem oluştu. Keşke bizi idare edenler istikrarlı olsa söylemlerinin arkasında dursa ülkemizin itibarı korunda bizde milli duygularla bizi idare edenlere saygı duysak. Fakat her ne hikmetse her seferinde dik duracağını düşündüğümüz her konuda geri adım atılıyor ve bizim vicdanlarımız yaralanıyor ve biz bu konuda üzgünüz. Bekleyip göreceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2018, 13:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107