banner129

Başkan Toklu vatandaşlarla bir arada

AK Parti İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu, her Cuma düzenlenen Halk Günlerinde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Bu Cuma da onlarca vatandaş ilçe teşkilat binasına gelerek Başkan Toklu’yu ziyaret etti.

Başkan Toklu vatandaşlarla bir arada

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Teşkilatı Başkanı Mimar Mustafa Toklu vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Göreve geldiği günden beri vatandaşlarla iç içe olan ve her fırsatta onlarla buluşarak takdir toplayan Başkan Toklu, geçtiğimiz hafta ‘Halk Günü’ programını başlatarak yeni yapılan ilçe teşkilat binasında vatandaşları ağırlamaya başlamıştı. Halk Günü etkinliğinin bugün ikincisi düzenledi. Başkan Toklu’yu ziyaret eden onlarca vatandaş, hem yeni ilçe teşkilat binasını gezme fırsatı buluyor, hem de Başkan Toklu ile hasbihal ediyorlar.

‘İLGİ GİDEREK ARTIYOR’

Halk günü programı hakkında konuşan Başkan Toklu, “Cuma günleri düzenlediğimiz Halk Günü etkinliğimize devam ediyoruz. Göreve geldiğimiz günden beri daha çok sahada çalışmalarımızı sürdürüyorduk. Yeni yapılan teşkilat binamızın da bize sağlamış olduğu avantaj ile artık vatandaşlarımızı burada ağırlayabiliyoruz. Alanya ve Antalya’nın yanı sıra şehir dışından bile çok sayıda ziyaretçimiz geliyor. Hem yeni teşkilat binası için hayırlı olsun dileklerini bizlere iletiyorlar hem de bazı isteklerini dile getiriyorlar. İlk yaptığımız halk gününe oranla ilginin giderek artması da oldukça sevindirici. Bizleri ziyaret eden tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 15:33
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107