banner84

Başkan Toklu’dan halk günü

Ak Parti Alanya İlçe Teşkilatı Başkanı Mimar Mustafa Toklu, bundan sonra her hafta Cuma günü yeni teşkilat binasında halk günü düzenleyeceklerini belirterek, tüm vatandaşları Cuma günleri yeni ilçe teşkilat binasına davet etti.

Başkan Toklu’dan halk günü

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Alanya İlçe Teşkilatı 1 Ocak 2019 tarihi itibariyle yeni teşkilat binasına taşındı. Yeni teşkilat binasının tamamlanması ile çalışmalarına tam gaz devam eden Başkan Toklu ‘Halk Günü’ uygulamasını hayata geçiriyor.

7 gün 24 saat sahada çalışan ve vatandaşlarla daima bir arada olan Başkan Toklu, bundan sonra haftanın 6 günü aynı çalışmalara devam edeceklerini her Cuma ise yeni yapılan ilçe teşkilat binasında vatandaşları ağırlayacağını söyledi.

‘Vatandaşların sorunlarını çözmek, dertlerini dinlemek ve onlarla hasbihal etmek bizim en büyük sorumluluğumuz’ diyen Başkan Toklu, “Bundan sonra her Cuma günü ‘Halk Günü’ uygulaması ile vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz. Partili ve partisiz tüm vatandaşlarımızı her Cuma yeni ilçe teşkilat binamıza davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2019, 17:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107