banner129

Başkan Yücel ilk encümeni yaptı

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel 31 Mart yerel seçimleri sonrasında ilk encümen toplantısını düzenledi.

Başkan Yücel ilk encümeni yaptı

Asiye ELİAÇIK

Mahalli idare seçimlerinde ikinci kez Alanya Belediye Başkanı seçilen Adem Murat Yücel salı günü yapılan ilk meclisin ardından ilk kez encümen toplantısını gerçekleştirdi. Toplantı sonrası basın açıklaması yapan Yücel, "Bu dönemimizin ilk encümenini yaptık. Birimlerimizden gelen konuları değerlendirdik. Encümene yeni seçilen üyelerimizi tebrik ediyorum. Ayrıca turizm haftasına giriyoruz. Alanya'nın bu yıl turizmde tüm beklentileri yakalayacağına inanıyorum. Tüm esnaflarımıza hayırlı kazançlar diliyorum. Dün, gece gündüz ülkenin güvenliği için var gücüyle çalışan polis teşkilatımızın da 174. yılını kutladık. Bugün de buradan bir kez daha tüm teşkilat mensuplarımızı tebrik ediyoruz" dedi.

BAŞKAN YARDIMCILARI KİM OLACAK?

Alanya Posta TV Politika Editörü Özgür Yılmaz'ın 'başkan yardımcılarının kim olacağı' sorusu üzerine cevap veren Yücel, "Yeni dönem başkan yardımcılarımız konusunda henüz bir çalışma yapmadık. Tunahan Kasapoğlu şu anda görevine devam ediyor. En kısa zamanda yeni görevler için görüşeceğiz" dedi. 

'BÖYLE BİRŞEY YOK'

Belediye meclisinde CHP'li Erkan Demirci'nin, Millet İttifakı'nı destekleyen alt kademe çalışanlarının işten çıkarılması konusu hatırlatılan Başkan Yücel, "Biz o gün mecliste zaman her şeyin ilacı demiştik. Böyle bir şey yok arkadaşlar" ifadelerini kullandı. Yücel, yeni belediye binasının ise verilen zaman dilimi içerisinde bitirileceğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2019, 22:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107