banner84

'Belirsizlik sonuca ermeli'

CHP İlçe Başkanı Karadağ, İstanbul'daki seçimde yaşanan belirsizliğin insanları ve turizmcileri kaygıya sürüklediğini belirterek, "Türkiye’nin yurt dışındaki itibarı açısından oldukça önemli bir konu. Biz ülkemiz için bir an önce bu durumun sonuca erdirilmesini istiyoruz" dedi

'Belirsizlik sonuca ermeli'

Haber Merkezi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Teşkilatı haftalık olağan toplantısında konuşan İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, Alanya ve ülke gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu. Seçim sonuçlarından ve Salı günü Alanya Belediye Meclisi'nde yapılan komisyon seçimlerinden söz eden Karadağ, "Seçim sonuçlarını aldık özellikle Alanya’mıza hayırlı olsun. Belediye meclisinde komisyonlar oluşturuldu. Seçim sürecinde “sen ben yok biz varız” dedik. Biz Millet İttifakı ile birlikte komisyonlarda eşit veya fark etmeden paylaşımları yaptık. Şimdiden tüm arkadaşlarımın belediyede çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

'İTİBAR İÇİN ÖNEMLİ'

31 Mart seçimlerinin ardından İstanbul'da yaşanan belirsizliğin, turizmcileri kaygıya sürüklediğini belirten Kardağ, "Ülkemiz adına şöyle bir kaygımız var. Seçimler çok güzel geçti ancak İstanbul’da da bu seçim sonuçları bir an önce sonuçlanırsa memnun olacağız. İstanbul Türkiye’nin yarısı sayılacak dünyanın gözde bir şehri. Burada seçimin sürüncemede olması bizleri kaygılandırıyor. Çünkü Alanya’mız turizm kenti. Bu İstanbul’daki seçim sonuçları hakkında birçok turizmci arkadaşımızın kaygıları var. Biz ülkemiz için bir an önce bu durumun sonuca erdirilmesini istiyoruz. Türkiye’nin yurt dışındaki itibarı açısından oldukça önemli bir konu. Biz bir an önce İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na mazbatasının verilmesini bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

MİLLET'İN KAZANDIĞI YERLER ZİYARET EDİLECEK

CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ konuşmasının sonunda ise Perşembe günü yapılacak ziyaretlere ilişkin bilgi vererek, “Perşembe günü Gazipaşa, Manavgat ve Millet İttifakı ile seçimi aldığımız yerlerde ziyaretlerde bulunacağız. İlk olarak en yakın komşumuz Gazipaşa’dan başlayacağız" diye konuştu.

ALANYA POSTA TV'Yİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ALANYA POSTA TV'Yİ FACEBOOK'TAN İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 22:40

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER