banner84

‘Birlikte en iyisini yapacağız’

Cumhuriyet Halk Partisi Alanya İlçe Teşkilatı yerel seçimde görev yapan okul sorumlularına kahvaltı etkinliği düzenledi.

‘Birlikte en iyisini yapacağız’

Cumhuriyet Halk Partisi Alanya İlçe Teşkilatı, 31 Mart yerel seçimlerinde görev alan okul sorumlularına kahvaltı organizasyonu düzenleyerek teşekkür etti. Organizasyona CHP Alanya İlçe Yönetimi, İYİ Parti Alanya İlçe Yönetimi, Millet İttifakı Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez, Millet İttifakı Alanya Belediyesi Meclis Üyeleri ve okul sorumluları katıldı. Organizasyonda konuşan CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ “Mart’ın sonunda baharı görmek için çıktığımız bu yolda Antalya Büyükşehir Belediyesi’ni Muhittin Böcek Başkan ile kazanmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bugün bu başarıyı elde ederken çok değerli okul sorumlularımızın önemi takdire şayan.

‘ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE CHP BAYRAĞINI DİKTİK’

31 Mart günü gerçek teşkilatta gerek sahada gerek okullarda çok güzel bir çalışma düzeni oluşturarak sorun yaşadığımız yerlere anından müdahaleler yaparak kısa sürede sorunların üstesinden geldik. Geldik ve bugün Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne CHP bayrağını dikmiş olduk. Şunu çok net görüyoruz ki, Millet İttifakı Türkiye genelinde çok güzel başarılar elde etmiş, çok iyi sonuçlar çıkartmıştır. Bizler bu ittifakının oluşmasından son derece mutluyuz, huzurluyuz, keyifli bir çalışma ortamımız var. Ben bu ittifak çatısı altında çalışan, emek veren en büyüğümüzden en gencimize herkese sonsuz teşekkürler ediyorum. Memleketimize bahar geldi. Ben sen yok, biz varız, biz birlikte en iyisini yapacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2019, 14:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107