banner84

‘Bizim gücümüz, rüştümüz belli ve ispatlıdır’

İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Apaydın, haftasonu gerçekleştirdikleri aday tanıtım programının ardından kendilerine yöneltilen eleştirilere yanıt verirken, “Bir kişiye ya da birilerine rüştümüzü ispatlamaya gerek yok. Bizim gücümüz, rüştümüz belli ve ispatlıdır” dedi.

‘Bizim gücümüz, rüştümüz belli ve ispatlıdır’
Burcu MUTLU

İYİ Parti Alanya İlçe Teşkilatı Haftalık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı’nı ilçe binasında gerçekleştirdi. Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın, “Biz gönüllü, içten, samimi ve cesur insanlarla birlikteyiz demiştik. Bunu da Cumartesi günü gerçekleşen Belediye Başkan Adayımız Abdullah Sönmez'in Halka Tanıtım programımızda gördünüz.

Hiç bir zorlama olmadan, hiç bir yerden taşıma yapılmadan bize gönülden bağlı insanlarla miting havasında, bayram tadında bir program gerçekleştirdik. Gösterdikleri teveccüh için Alanya halkımıza tekrar sizlerin huzurunda teşekkür etmek isterim. Bize duydukları güveni asla boşa çıkarmayacağız ve çalışacağız” diye konuştu.  

‘KAÇ KİŞİ OLDUĞUNU MERAK EDİYORLARSA ZORLA ÇETERE TUTTUKLARI KURUM PERSONELLERİNE SORSUNLAR’

Tanıtım programı ile ilgili yapılan ‘kimse yoktu, az kişi vardı’ yorumlarına da yanıt veren İlçe Başkanı Apaydın, “Burada kaç kişi vardı, bu kadar kişi dediler; şu kadar kişi geldi diye yorum yapanlara da bir şey söylemek istiyorum.

Programımıza kaç kişi geldiğini bu kadar merak ediyorlarsa cevabı biz verdiğimizde abarttığımızı düşünebilirler, o yüzden merak edenler, ellerinde yoklama kâğıdı gibi bir kağıtla gelip, hem tanıdık vatandaş var mı diye hem de belediye çalışanları var mı diye; zorla çetele tutturulan kurum personellerine sorup cevabı alabilirler. Bizler kimler bize destek, kimler yanımızda bunu biliyoruz. Çünkü biz desteğimizi Alanya halkından alıyoruz. Bir kişiye ya da birilerine rüştümüzü ispatlamaya gerek yok. Bizim gücümüz, rüştümüz belli ve ispatlıdır” diyerek kendilerine verilen desteğin farkında olduklarının altını çizdi.

‘SEÇİMDE SÖNMEZ SAMİMİYETİ VE İÇTENLİĞİ İLE KAZANACAK’

Apayın, “Biz kimseyi o, bu, şu diye ayırmıyoruz. Belediye Başkan Adayımız Abdullah Sönmez'de de ayırımcı düşünce olmadığı için bunu rahatlıkla söylüyoruz. 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Abdullah Sönmez samimiyeti, içtenliği ile kazanacak. Çünkü bizler samimiyetle, kimseyi zorlamadan, fikirlerine ve tercihlerine saygı duyarak ilerliyoruz. İnsanları zorlayarak, oradan oraya çekiştirerek, halkın tercihlerini kontrol etmek için ekip kurarak bu işler olmaz, işin bereketi kaçar” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 17:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107