banner84

Böcek Alanya'yı dinlemeye geldi

Başkan Böcek, bugün Alanya'ya geldi. Ziyaretine ilişkin açıklama yapan Böcek, "2 gün boyunca buradayım. Alanya ile ilgili Alanyamıza yapabilecek neler varsa onları da birlikte konuşacağız bu ziyaretimde" dedi

Böcek Alanya'yı dinlemeye geldi

Haber Merkezi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bugün Alanya'ya geldi. İlçede bir dizi temaslarda bulunacak olan Böcek, önce CHP İlçe Teşkilatı'nı ardından da ittifak ortağı olan İYİ Parti İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti. Akşam saatlerinde ise turizmcilerle bir araya gelerek, sorunları ve önerileri dinledi.

'ALANYA'YI DİNLEYECEĞİZ'

CHP İlçe Teşkilatı ziyaretinde konuşan Böcek, "31 Mart seçimlerinin ardından Alanyamıza bir teşekkür borcumuz vardı. Bundan sonra daha çok görüşeceğiz. Alanya'nın dertlerini, sorunlarını zaten biliyoruz. Yapmamız gerekenler ne varsa onları yapacağız. 2 gün boyunca buradayım. Alanya ile ilgili Alanyamıza yapabilecek neler varsa onları da birlikte konuşacağız bu ziyaretimde" dedi.

'BEN HERKESİN BELEDİYE BAŞKANIYIM'

'Benim işim parti ziyareti değil' diyen Böcek, "Bundan sonraki işimiz parti binaları ziyareti değil, bizim işimiz hizmet. Beş yıl canla başla çalışacağız. Talepleri konuşacağız. Ben herkesin belediye başkanıyım" diye konuştu.

'NE SÖZ VERDİYSEK YAPACAĞIZ'

Halk su ve Halk süt ile ilgili açıklamalarda bulunan Böcek, "26 yıllık başkanlığım sürecinde bugüne kadar bizi seven, seçen, bizi aday gösteren büyüklerimize, oy veren hemşehrilerimizi mahçup etmeden, çalmadan, çaldırmadan bugünlere gelmiş biriyiz. Biz seçim sürecinde ne söz verdiysek onu yapacağız. Bütün vatandaşlarımızın dertlerine derman olacağız. Vatandaşlarımızın hakkını gasp edenlere de hesabını sormaya devam edeceğiz. Aynı azim ve kararlılıkla devam edeceğiz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2020, 21:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107