banner129

Böcek, CHP ve İYİ Partililerle buluştu

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek CHP ve İYİ Parti il ve ilçe başkanlarıyla bir araya geldi. Toplantıya katılan CHP İlçe başkanı Karadağ Alanya Posta TV’ye toplantının detaylarını anlattı.

Böcek, CHP ve İYİ Partililerle buluştu

Özgür YILMAZ
İl ve İlçe başkanlarının yanı sıra 10 seçilmiş belediye başkanı da toplantıya katıldı. Toplantının genel amacının İYİ Partili ve CHP'li başkanların kaynaşması ve ortak sorunların Muhittin Böcek'le paylaşılması olduğunu anlatan CHP ilçe başkanı şunları söyledi Karadağ ''  25 temmuz günü Sayın Muhittin böceğin davetiyle Antalya'da İYİ Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi ile ortaklaşa bir toplantısını gerçekleştirdik. Bu toplantıda aynı zamanda 10 seçilmiş ilçe ve merkez belediye başkanlarımız da vardı. Bu toplantının genel amacı o tabii ki birbirimizle  kaynaşmak, ortak sorunları sayın Böcek ile paylaşmak ve bu sorunlar hakkında çözüm odaklı olarak neler yapabiliriz  onları konuşmaktı.  Çok verimli bir toplantı oldu'' dedi. 
''SAYIN BÖCEK ALANYA'NIN SORUNLARINA HAKİM ''
 Alanya'nın sorunlarını dile getirdiklerini söyleyen Karadağ '' Alanya'mız için bizim daha önce de söylemiş olduğumuz gibi sorunlarımızın en başında kırsal mahallelerimizde ki çalışmalar yatıyordu. Bunları ayrıntılı olarak sayın Böcek ve danışmanlarına daire başkanlarına anlatma fırsatı bulduk. Ortak sorunumuz hem bölgemizin genel sorunu  başta asfalt daha sonra su sorunuydu. Bunları geniş etraflıca hangi mahallemizde  ne tür sorunlar var, ne zaman çözebiliriz bunu konuştuk. Bu konuları muhtarlarımızla veya mahalle temsilcilerimiz ile birlikte ele alırız bu konuları ayrıntılı bir şekilde konuşma fırsatı ve çözme imkanı bulduk. Sayın böcek biliyorsunuz ilk ilçe toplantılarını  Alanya'mız da yaptı. Alanya'nın birçok sorununa kendisi hakim vaziyette. Bir defa daha üzerinden geçmek bizim için çok daha faydalı oldu''dedi
BÜYÜKŞEHRİN BORÇ SARMALI İÇİNDE OLUŞU YATIRIMLARI ENGELLEMEYECEK
Açıklamasının devamında Karadağ ''Sayın Böcek geçen hafta hem Gökbel Yayla şenliklerinde bulunarak  hem de bizleri çağırarak bu konunun üzerine düştü. Kısa zamanda  Anjiyo olması yani sağlık sorunu olmasına rağmen gene işinin başında. Büyükşehri alalı yüz gün oldu ve şuan da hem kendi hem de  Antalya açısından problemler mevcut. Büyük bir borç sarmalı içinde olduğunu fakat kesinlikle bu borç sarmalı içersinde oluşunun yatırımları engellemeyeceğini dile getirdi.Asfalt alım yapımları özellikle yama yatırımları aşağı yukarı bitmiş vaziyette. Böcek yeni yolların asfaltlanacaığnın sözünü bize verdi'' dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107