banner84

Çakır DP'den aday oldu

Mahmutlar Eski Belde Belediye başkanı olan ve 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere Bağımsız Alanya Belediye Başkanı olarak yola çıkan Alaattin Çakır, Demokrat Parti’nin Alanya Belediye Başkan Adayı oldu.

Çakır DP'den aday oldu
Mevlüt UYGUR
Bugün Ankara’da Demokrat Parti (DP) Alanya İlçe Başkanı Bilal Gündoğan, İl Başkanı Hasan Ali Kartal ve bir grup partili ile Genel Başkan Gültekin Uysal ile görüşen Çakır’ın, DP'den Alanya Belediye Başkan Adayı olduğu açıklandı. Seçim süreci başladığı günden beri seçmenin yoğun ilgi ve desteğini alan ve belediye başkanlığı döneminde yaptığı hizmetler ile hala adından övgü ile söz ettiren Çakır, 31 Mart 2019 seçimlerine DP adayı olarak girecek.
'YOLUMUZA BİRLİKTE DEVAM EDECEĞİZ'
DP İlçe Başkanı Bilal Gündoğan yaptığı açıklamasında, "31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel seçimlerinde Bağımsız Alanya Belediye Başkanı Adayı olarak yola çıkan sayın Alaattin Çakır’ın, partimizin teklifi ve genel başkanımızın takdiri ile Demokrat Parti Alanya Belediye Başkanı Adaylığı onaylanmıştır. Bundan sonra yolumuza birlikte devam edeceğiz. Adayımız, belediyecilik tecrübesi ve hizmet vizyonuyla seçim yarışının favorisi olacaktır. Alanya kamuoyuna saygı ile duyuruyoruz" dedi.
Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2019, 18:08
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107