banner84

Çakır esnafı ziyaret etti

Demokrat Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Alaattin Çakır, seçim çalışmalarına Alanya merkez ve 25 metrelik yol üzerindeki esnafları ziyaret ederek devam ediyor.

Çakır esnafı ziyaret etti

Esnafa ilgi ve destekleri için teşekkür eden ve hayırlı kazançlar dileyen Çakır, “Dün olduğu gibi bugün ve bugünden sonra da esnafımızın her zaman yanında ve destekçisi  olmaya devam edeceğiz. Ziyaretlerimizde esnaflarımız bize sorunlarını ve taleplerini anlattılar. Biz de kendilerine; belediye birimlerimizin, vatandaşlarımıza ve esnafımıza  anlayışlı ve saygılı olacaklarının, özellikle vatandaşlarımız ve esnafımızla birebir iletişimde olan birilerimizin cezaya değil, uyarı, eğitim ve sağlıklı iletişime dayalı mesai yapmalarını sağlayacağımızın sözünü verdik. Ayrıca, esnafımızın üzerindeki vergi ve harç yükünü tekrar gözden geçilerek, ilgili oda ile işbirliği içerisinde yeni düzenleme ile harçlarda önemli indime gideceğimizin sözünü verdi”dedi.

Ziyaretlerimizden şahit olduğumuz tek şey vatandaş hizmet almak istiyor diyen Çakır, “Esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın diğer adayların denendiği (her iki adayın da belediye yönetiminde olduğunu) ancak belediyenin layıkıyla yönetilemediği, Alanya’nın hizmetten yoksun geçirecek bir 5 yılının daha olmadığın kanaatindeler. Biz de; Birlikle Alanya’yız sloganı ile çıktığımız bu kutlu yolumuzda Alanya’da değişimi başlatacağımıza, Alanya’mızı hak ettiği şekilde yöneteceğimize inanıyoruz. Allah’ın izni ve vatandaşlarımızın desteği ile seçimleri biz kazanacağız. Ve kazanan Alanya olacak” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 14:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107