banner129

Çakır'a hemşehrilerinden özel ilgi

DP Alanya Belediye Başkan Adayı Çakır, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor

Çakır'a hemşehrilerinden özel ilgi
Demokrat Parti (DP) Alanya Belediye Başkan Adayı Alaattin Çakır; Mahmutlar Mahallesi (eski adıyla Yukarı Mahalle olan) Küves’de vatandaşlarla buluştu. Gittiği her ortamda vatandaşların yoğun ilgisi ve desteği ile karşılanan Çakır’a; Küves’de de vatandaşlar, gençler ve çocuklar büyük ilgi gösterdi. DP İlçe Başkanı Bilal Gündoğan ve ekibi ile birlikte Mahmutlar Mahallesi Küves’de vatandaşlarla,  2004-2009 Mahmutlar Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde bölgeye kazandırdığı birçok hizmet ve yatırımdan biri olan muhteşem parkta buluşan Çakır, “Öncelikle hemşehrilerimize ilgi, destek ve samimi sohbetleri için teşekkür ederim. Vatandaşlarımızın, gençlerimizin ve çocuklarımızın harika coşkusu, bizlere güç ve destek veriyor. Buradaki herkes bizim arkadaşımız, dostumuz, büyüğümüz, kardeşimizdir. Onlarla dertleştik, hoş muhabbet ettik" dedi 
DESTEK SÖZÜ VERDİLER
Çakır’ın belediye başkanlığı döneminde yaptığı hizmet ve projelerden sonra mahallerine çivi dahi çakılmadığını söyleyen ve Çakır dönemini özlediklerini belirten Vatandaşlar, Çakır’a Küves’e kazandırdığı hizmet ve yatırımlara teşekkür ettiler ve sonuna kadar destek sözü verdiler. 
'ALANYA HEPİMİZİN ORTAK DEĞERİ'
Demokrat Parti (DP) Alanya Belediye Başkan Adayı Alaattin Çakır, Demokrat Parti İlçe Başkanı Bilal Gündoğan ve ekibi ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında Alanya Mimarlar Odası’nı ziyaret etti. Ziyarette, şehrin imarı, şehircilik ve güncel konular konuşuldu. Çakır ve ekibini, Alanya Mimarlar Odası Başkanı İbat Bostancı ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Alanya’nın tarihi, mimari, kent ve şehir yapısının öneminin vurgulandığı ziyarette konuşan Çakır, “Öncelikleri kabulleri için Mimar Odası Başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederiz. Alanya hepimizin ortak değeridir ve biz bu ortak değeri ortak akılla yönetmek için, 'Birlikte Alanya’yız' sloganı ile yola çıktık. Bir şehrin en önemli kimliği Kent ve şehircilik kimliğidir. Onun içindir ki; değerli mimarlarımızın sorunları ve görüşleri bizim için çok önemlidir" dedi.
Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 18:18
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107