banner84

Çavuşoğlu Atatürk'ün evinde

**

Çavuşoğlu Atatürk'ün evinde
 DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Selanik'teki Atatürk'ün Evi'ni ziyaret etti. Selanik’te bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, katıldığı Karadeniz Ekonomik İşbirliği Örgütü Dışişleri Bakanları toplantısının ardından Selanik Başkonsolosluğunu ve Atatürk’ün Evi’ni ziyaret etti.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, sabah saatlerinde Yunan mevkidaşı Evangelos Venizelos’la bir araya geldi. Çavuşoğlu ve Venizelos görüşme kapsamında iki ülke ilişkileri ve Kıbrıs açıklarında aranan doğalgaz konularına değindi. Çavuşoğlu, görüşmenin ardından Karadeniz Ekonomik İşbirliği Örgütü Dışişleri Bakanları toplantısına katıldı.
ATATÜRK’ÜN EVİNİ ZİYARET ETTİ
ARDINDAN Selanik Başkonsolosluğu’na gelen Çavuşoğlu, burada Başkonsolos Tuğrul Biltekin ile görüştü. Çavuşoğlu, ardından Atatürk’ün Evi’ne giderek evi gezdi ve hatıra defterini imzaladı. Çavuşoğlu’nun akşam saatlerinde de Gümülcine’ye giderek burada yaşayan Türklerle bir araya gelmesi bekleniyor.
Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2014, 17:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali meram
ali meram - 5 yıl Önce

atatürk sevgisini ne bilir akpliler,memleket ne hale geldi,atatürkün kurduğu modern cumhuriyet,ekonomik kriz,yoksulluk,yolsuzluk,hırsızlık,yağma,talan,gelir dağılımında adaletsizlik,adalet ,hukuka güvenin kalmadığı acayip kötü bir durum aldı,onlar atatürkü biraz öğrensinler.....bu arada 17-25 aralık hırsızlık haftasınıda kutluyorum.

SIRADAKİ HABER

banner107