banner84

Çelik'ten teşekkür mesajı

AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik bir yazı yayınlayarak seçim süresinde kendisine destek veren herkese teşekkür etti.

Çelik'ten teşekkür mesajı

Babası Alanyalı olan AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik meclise gitmeyi başardı. Seçim çalışmalarının büyük bir bölümünü Alanya'da geçiren Çelik yayınladığı bir mesajla kendisine destek verenlere teşekkür etti. Heyecanlı, uzun ve yoğun bir seçim maratonunu geride kaldığını belirten Çelik, "Bu süreçte bizlere evini, sofrasını, kalbini ve gönlünü açan, dua ve desteklerini esirgemeyen, Alanya'nın, Gazipaşa'nın ve tüm Antalya'nın güzel insanlarına şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Çelik mesajının devamında, "Seçim süreci boyunca gecesini gündüzüne katarakbu davaya emek veren ve her daim yanımda olan teşkilat mensuplarımıza, gençlik kollarımıza, kadın kollarımıza, gönüllülerimize, tüm vefakar yol arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum"

"DİMDİK AYAKTA DURACAĞIZ"

Seçim sonuçlarını değerlendiren Çelik milli iradeye dikkat çekti. "Dün dediğimiz gibi bugün de milletin iradesi başımızın üstündedir" diyen Çelik, "Milletimizin bize verdiğpi sorumluluğun bilincinde olarak dimdik durmaya ve mücadeleye etmeye devam edeceğiz. 7 Haziran genel seçimlerin Antalya'mıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz" diyerek sözlerini noktaladı.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2015, 19:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107