banner84

CHP 96 Yaşında

CHP 96’ncı kuruluş yıldönümünü kutladı. Parti içi muhalefetinde hazır bulunduğu törende, CHP’nin her zaman ezilenlerin yanında yer aldığına dikkat çekildi.

CHP 96 Yaşında

-Özgür YILMAZ
Cumhuriyet Halk Partisi Alanya İlçe Teşkilatı partinin 96’ncı kuruluş yılı etkinliği çerçevesinde Atatürk anıtında buluştu. Törene eski ilçe başkan ve yöneticileri de katıldı. Tören ilçe başkanı Coşkun Karadağ’ın çelenk sunumu ile başladı. Çelen sunumunun ardından saygı duruşunda bulunulup istiklal marşı okundu.
Törende günün önemine ilişkin konuşma yapan ilçe başkanı Karadağ, “Ulu çınarımız 96 yaşında. Kurtuluşun ve kuruluşun emperyalizme karşı ulusa direnişin halk ve özgürlüklerin partisi CHP, bütün Türkiye’ye umut olmaya devam ediyor. Mustafa Kemal Atatürk’ün benim 2 büyük eserim var biri Türkiye Cumhuriyeti diğeri Cumhuriyet Halk Partisi dediği partimizin 96’ncı yıl dönümü kutlu olsun” dedi.
Törene eski ilçe başkanları Mevlüt Güven, Ali Takavut, Sefa Çorbacı ve Şengül Yeşildal da katıldı. Tören esnasında Takavut ve Çorbacı’nın yan yana durması dikkat çekerken, tören sonunda Çorbacı, Yeşildal ile de samimi görüntü verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107