banner84

CHP Alanya'dan Konyaaltı'na başsağlığı ziyareti

CHP Alanya İlçe Örgütü Konyaaltı Gençlik Kolları Baskanı Deniz Demiral'in vefatı dolayısıyla Antalya'ya giderek Konyaaltı İlçe ve Antalya İl Örgütüne taziye ziyaretinde bulundu.

CHP Alanya'dan Konyaaltı'na başsağlığı ziyareti

CHP Konyaaltı İlçe Başkanlığında Alanya ekibini Konyaaltı İlçe Başkanı Onur Duruk, ilce, kadın ve gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri karşıladı. 
Geçtiğimiz günlerde elim bir trafik kazası sonucu hayatını  kaybeden Deniz Demiral'in vefatı nedeniyle derin bir üzüntü duyduklarını belirten Karadağ, sonrasında da Silifke'de bir gencimizi kaybetmenin açısını yaşadıklarını belirtti. Konyaaltı İlçe Başkanlığı sonrasında Antalya İl Başkanlığına giden CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ ve yönetim kurulu üyeleri orada İl Başkanı Nuri Cengiz'e de başsağlığı dileklerini ileterek, Alanya, Antalya ve Türkiye gündemi ve yapılması gerekenler hakkında sohbet ettiler.
Ardından Antalya İl Gençlik Kolları Başkanı Özkan Yılmaz'a başsağlığı ziyareti yapan Alanya ekibi, daha sonra da Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci'yi ziyaret etti.

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107