banner84

CHP Alanya üyeleriyle buluştu

CHP Alanya İlçe Teşkilatı olağan danışma kurulunu düzenledi. Kurula il ve ilçe yöneticilerinin yanı sıra çok sayıda partili katıldı.

CHP Alanya üyeleriyle buluştu

Asiye ELİAÇIK

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alanya İlçe Teşkilatı olağan danışma kurulu toplantısında bir araya geldi. Kurula il ve ilçe yöneticilerinin yanı sıra partililer katıldı. İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve gazetecileri ilişkin şiddet eylemlerini kınayarak açılış konuşmasına başladı.

“TÜRKİYE’NİN SİYASAL YAPISI DEĞİŞECEK”

Son dönemlerde Türkiye’nin tamamen İstanbul seçimlerine kilitlendiğini söyleyen Karadağ, “İlk seçimden zaferle çıkan sayın Ekrem İmamoğlu’nun, adalet katledilerek mazbatası elinden alınmış, Türkiye’de yeniden bir seçim ortamı, bir kaos ortamı yaratılmıştır. Bu kaos ortamından biz bir turizm ve tarım kenti olarak ve tüm Türkiye olarak çok büyük zararlar göreceğiz. Bu zararın yanında en büyük zarar aslında adalete yapılıyor. Biz bu yapılan adaletsizlikten de Cumhuriyet Halk Partisi olarak alnımızın akıyla, çok daha başarılı bir şekilde çıkacağız. Yeniden Ekrem İmamoğlu’nu başkan olarak o koltuğa oturtmaya tüm Türkiye olarak ant içtik. Türkiye'nin artık siyasal yapısında çok büyük değişiklikler olacak” dedi.

GÖREVDEKİ FAALİYETLERİNİ ANLATTI

Cumhuriyet Halk Partisi Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ açılış konuşmasında kurula olan ilgilerinden dolayı üyelere teşekkür etti. Karadağ açılış konuşmasının ardından göreve geldiği günden bu yana yaşanan süreci de değerlendirdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2019, 15:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107