banner84

CHP'de gençlerin kongre günü netleşti

CHP Alanya Gençlik Kolları Kongre takvimi netleşti. Alanya CHP'li gençler 2 Şubat Pazar gün sandık başına gidecek.

CHP'de gençlerin kongre günü netleşti

Özgür YILMAZ 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alanya İlçe Gençlik Kolları Başkanın belirleneceği kongre 2 Şubat'ta yapılacak. Gençlik kolları başkanlığında 246 genç yeni başkanı seçmek için oy kullanacak. 
Kongrede başkan seçilebilmek için Gürkan Yılmaz ile Birkan Ceylan aday olarak delege çalışmasını sürdürüyor. Mevcut gençlik kolları başkanı olan Çağdaş Erdem'in yaş haddi nedeniyle aday olmadığı seçimde  Gürkan Yılmaz'ın sempatik tavırları ile delegeler üzerinde olumlu etki oluşturuyor. Gençlik kolları seçimlerinde Yılmaz'ın yapıcı tavırları sayesinde temas kurduğu delegelerin önemli bir bölümünün desteği alacağı değerlendiriliyor.
CHP’nin yılmaz fertleri olarak,  bu sorumlulukta çalışmamızı gerçekleştiriyoruz diyen Yılmaz "Gayemiz CHP'nin yerelden genele iktidarı kazanması. Bu doğrultuda siyasi çalışmamızı yürüterek, partili partisiz her haneye ulaşarak onların CHP saflarında memleket için hizmet etmesine, fikir ortaya koymasına vesile olabilmek istiyoruz "dedi.
Delege ziyaretlerimizi büyük oranda tamamladık diyen Gürkan Yılmaz," Kongreye kadar delegelimizi tekrar ziyaret edip gönüllerini fethetmeye çalışacağız. Ayrıca bir taftan parti büyüklerimizi ziyaret ederek değerli fikir ve önerilerini dinliyoruz diğer taraftan 14 asil 14 yedekten oluşan yönetim kurulu üyelerimizi tespit ediyoruz.  Kongremizin hayırlı olmasını dilerim" dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107