banner84

CHP'de gündem yoğun

CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, haftalık yönetim toplantısında gündemi değerlendirdi. Karadağ, Barış Pınarı Harekatı'ndan, AGC ödül törenine, ülkedeki işsizlik sorunundan, cadde ve sokakların devrine kadar birçok konuya değindi.

CHP'de gündem yoğun

-Özgür YILMAZ
Cumhuriyet Halk Partisi Alanya İlçe yönetimi haftalık toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda bazı açıklamalarda bulunan İlçe Başkanı Coşkun Karadağ ilk olarak Alanya Gazeteciler Cemiyeti'nin 12 Ekim Cumartesi yapılan ödül töreni ile ilgili, "Tören çok güzeldi. Ödül alan gazetecileri tebrik ediyorum" dedi.
'KÜRESEL BİR NİTELİK KAZANDI'
Barış Pınarı Harekatı'nın 8'inci gününde olduğunu hatırlatan Karadağ, vatanın güvenliği ve milletin huzuru için yapılan bu operasyonla ilgili sorunların etkisinin bölgeyi aşarak küresel bir nitelik kazandığını söyledi.
'GEREKLİ ADIMLAR ATILMALI'
Karadağ ayrıca, ülkemizdeki işsizlik sorununun çözülmesi için bir an evvel aşılması için gerekli adımların atılması gerektiğini belirtti.
PERSONELLERİ UYARDI
Büyükşehir'in cadde ve sokakların yerel yönetime verilmesine ilişkin de konuşan Karadağ, caddelerde çalışan herkesin yine çalışmaya devam edeceğini açıklayarak, personelleri siyasi propaganda yapmamaları ve mesailerine dikkat etmeleri konusunda uyardı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107